F. Capello įspėja "Juventus": "Atletico" ekipai gali pakakti vienos varžovų klaidos"

Fabio Capello teigia, kad Turino "Juventus" ir Madrido "Atletico" komandų akistata bus itin įdomi, o nugalėtoją šiose rungtynėse gali nulemti vos viena klaida.

UEFA Čempionų lygos burtai lėmė, kad jau aštuntfinalyje vienas iš šių klubų baigs savo kelionę. Abi komandos garsėja savo taktiniu pasiruošimu, todėl nesitikima pamatyti daug įvarčių, tačiau neabejojama kova aikštėje.

"Juventus" – "Atletico" rungtynės yra labai pavojingos. "Juve" nori laimėti Čempionų lygą ir Cristiano Ronaldo įsigijimas būtent tai ir parodė. Visgi jie turi būti itin atsargūs žaisdami su "Atletico", - teigė F. Capello.

"Simeone komanda nėra suinteresuota žaisti žaisti pirmuoju numeriu. Jie verčiau rungtynių kontrolę atiduoda varžovams, o tada juos baudžia su pirma klaida. Jie turi puikius žaidėjus, kai jiems reikia išbėgti į greitą kontratataką. Griezmannas ir Costa visada yra pasiruošę tam", - pridūrė futbolo specialistas.

"Juventus" ir "Atletico" tarpusavyje kovojo 2014-15 metų sezone, kai šios dvi komandos buvo atsidurūsios vienoje Čempionų lygos grupėje. Vienos rungtynės baigėsi ispanų pergale, o kitose buvo užfiksuotos lygiosios.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos