F. Lampardas: „Pralaimėjimą lėmė kelios individualios klaidos“ © JumpStory nuotr.

Londono „Chelsea“ sekmadienį patyrė dar vieną pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje, kai namuose 1:3 nusileido „Manchester City“ ekipai.

Tai buvo jau trečiosios rungtynės iš eilės, kuomet „aristokratai“ liko be pergalės, o komandos treneris Frankas Lampardas po mačo bedė pirštu į individualias klaidas.

„Nesiruošiu leisti komandai prarasti tikėjimo savo jėgomis. Tai mums gera pamoka ir turime suprasti, kad reikia gerinti daugelį žaidimo aspektų.

Pirmasis kėlinys šį vakarą mums buvo itin prastas. Antrajame kėlinyje pamačiau tinkamą žaidėjų reakciją, tačiau to neužtenka.

Pralaimėjimą lėmė kelios individualios klaidos. „City“ mus skaudžiai baudė. Jei norime pasiekti aukščiausią lygį, turime išmokti tvarkytis su spaudimu. Antrajame kėlinyje bandėme kovoti, bet atsilikimas jau buvo per didelis“, – bendraudamas su BBC kalbėjo F. Lampardas.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
  • D.

Pirma Ole, po to Arteta, dabar Lampard'as - gal kantrybės išmokit faniukai? 😀 😀

• +2
  • Giasiukas
    Giasiukas

Chelsea su savo transferais jau labai primina į tokį PSG tipą Al-khelaifi,kuris kartais nusiperka puikius, bet kartais ir per senus ir netgi dar padaro tokiu vėjų, kad nusiperka ** neaišku iš kažkur ištraukus Keherius ir visokius daglo, Dagbalus ir taip toliau,o esmė tame,kad vistiek jie per tuos tris sezonus, nuo 17-18, 18-19,19-20 iki dabar nesugeba bent du kartus nuzygiouti į pusfinalį,o rezai UCL nekokie kaip pagal žaidėjų pajėgumus jų komandoje,round of 16 iškrista 17-18 sezone,18-19 irgi ir tik 19-20 dievo ir koronosviruso pagalba kažkaip netyčia pasiektas Finalas,kuriame gaidiskai pralaimėta Bayernui,ne rezultatų,o žaidimų aplamai😀

Greitai toks pats likimas Chelsiui klius,jeigu ir toliau transferuose pirkines belekiek,o rezultatu tinkamų nebus😀

• +1
  • Giasiukas
    Balbesas

Pralaimėjimas lėmė apsipirkinejimas bukas transferuose.... Pripirko krūvą lygiaverčių žaidėjų nesugeba sugrust visų.

• 0
  • AŠAudrius
    Ę

Kokią reakciją? Pamate antram kėlinį Lampardas, jokios reakcijos nebuvo, bent jau mano nuomone, tik kamuoli kontroliavo ir viskas

Taip, tikrai taip. Reali proga buvo tik 92 min, kai CHO imuse.

• The Aristocrat

Sunku pasakyti, kas vakar buvo blogiau - gynybos išniekinimas pirmajam kėliny ar visiškas nulis reakcijos ir noro pakeisti rungtynių baigtį antram kėlinyje. Suprantama, kad paveda ir žaidėjai (Werner, Havertz, taip pat aiškiai trūksta Ziyech'o, kai jis yra optimalioj formoj), bet manau labiau patyręs treneris tikrai išspaustų iš šitos komandos daugiau. Kas tas treneris galėtų būti - kad ir tas pats Alegri. Išvis manau, kad ne vienas treneris norėtų treniruot Chelsea, atsižvelgiant į komandos sudėtį. Ir, tikėtina, kad būtų galima sulaukti geresnių rezultatų.

• +9
  • E3Pes for 2016 Njr

Tik kelios invidualios klaidos? Kiek žiūrėjau mačą,tai tikrai aiškiai matėsi,kad ne kelios,ir kad ne tik kelios invidualios,bet netgi buvo tokių nesuprantamų isvis😀Visų pirma sudėti jiems reikia susitvarkyti,o po to tik rezultatus😀