F.Rijkaardas elgtųsi kitaip nei F.Capello © Eurofootball.lt
"%c00006" vyriausiasis treneris Frankas Rijkaardas pareiškė, jog nepritaria pagrindinių varžovų Madrido "%c00003" stratego Fabio Capello sprendimui į aikštę nebeleisti Davido Beckhamo po to, kai pastarasis pasirašė sutartį vasarą pereiti į Los Andželo "Galaxy".

"Teoriškai kalbant, aš nepašalinčiau žaidėjo iš komandos, - antradienį F.Rijkaardą citavo Ispanijos sporto dienraštis "Sport". - Visada reikia paisyti komandos interesų. Visi nori nugalėti ir net jei žaidėjas turi kontraktą, jis gali dirbti ir toliau."

Treneris iš Olandijos buvo atsidūręs panašioje situacijoje pernai, kai vasarį "Barcelona" puolėjas Henrikas Larssonas pasirašė sutartį vasarą pereiti į gimtojo miesto "Helsingborg" ekipą.

Tuomet žaidėjas iki sezono pabaigos ir toliau žaidė "Barcelona" sudėtyje, ir net suvaidino lemiamą vaidmenį UEFA Čempionų lygos finalinėse rungtynėse su "Arsenal".

F.Rijkaardas šiemet kartais į aikštę leidžia ir Javierą Saviolą, nors klubas ne kartą buvo prakalbęs apie norą parduoti argentinietį.

Kadangi F.Capello nusprendė į aikštę neleisti D.Beckhamo, Ronaldo ir Antonio Cassano, o Raulis, Emersonas, Guti, Roberto Carlosas ir Marcelo yra traumuoti, italui gali tekti pakviesti į ekipą keletę rezervinės komandos žaidėjų ketvirtadienio Karaliaus taurės rungtynėms su Sevilijos "Betis".