F. Santosas: Portugalijos ir Lenkijos šansai žengti į pusfinalį yra vienodi

Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas spaudos konferencijoje ir vėl daugiausiai atsakinėjo į žurnalistų klausimus apie Cristiano Ronaldo, tačiau sulaukė klausimų ir apie būsimą varžovą Lenkiją.

Šiandien 22 valandą įvyks pirmojo Europos čempionato ketvirtfinalio dvikova, kurioje susigrums Portugalija prieš Lenkiją. Aštuntfinalyje F. Santoso auklėtiniai kiek netikėtai iš turnyro eliminavo vienus favoritų kroatus.

Strategas teigia, kad visi jo komandos futbolininkai yra puikios formos, bet rungtynės su Lenkija bus sudėtingos ir abiejų rinktinių šansai yra vienodi.

"Visi kalba apie Cristiano, nes jis yra nuostabus futbolininkas. Prancūzijoje yra dar 100 puikių žaidėjų, bet normalu, jog norisi kalbėti apie Ronaldo, Lewandowskį ar tą patį Neuerį", - sakė F. Santosas.

"Tačiau kaip ten bebūtų, komandoje turime 23 futbolininkus ir visais esu patenkintas. Jie visi yra motyvuoti, tikri profesionalai ir žinantys ką daryti. Šiame etape talentas yra labai svarbus, bet turnyrus laimi komanda. Pasitikiu savo žaidėjais", - pridūrė treneris.

F. Santosas matė Lenkijos rinktinės pasirodymą grupių etape ir teigia, kad ši rinktinė yra pajėgi laimėti: "Lenkijos rinktinė yra labai gera. Tai galėjome įsitikinti dar grupių etape. Abiejų komandų tikslai yra tie patys - žengti į pusfinalį. Aš tikiuosi, kad mes žengsime tolyn, o mano kolega to paties iš savo rinktinės. Čia nėra favorito ir abiejų komandų šansai yra 50 ant 50."

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos