FA taurė: „Chelsea“ išvykoje susitvarkė su „Middlesbrough“ futbolininkais © JumpStory nuotr.

FA taurės ketvirtfinalyje Londono „Chelsea“ pateisino favoritų etiketę ir išvykoje rezultatu 2:0 palaužė „Middlesbrough“ futbolininkus.

„Aristokratai“ reikalus šiose rungtynėse sutvarkė pirmąjame kėlinyje. 15 minutę po puikaus Masono Mounto perdavimo iš krašto Romelu Lukaku iš artimo nuotolio nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 1:0.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai persvarą padvigubino 31 minutę. Hakimas Ziycechas suklaidino oponentą ir galingu smūgiu iš už baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į apatinį tolimąjį vartų kampą.

„Chelsea“ komandos futbolininkai kontroliavo tolimesnę rungtynių eigą ir be didesnio vargo užsitikrino sau pergalę ir į FA taurės pusfinalį.

FA taurės pusfinalio burtų traukimas vyks kovo 20 dieną, kurio metu „Chelsea“ ekipa išsiaiškins kas bus jų oponentais sekančiame etape.