FA taurė: „Liverpool“ namuose lygiosiomis sužaidė su „Wolves“ © AP nuotr.

Šeštadienį vykusiame FA taurės mače „Liverpool“ namuose rezultatu 2:2 sužaidė su „Wolverhampton Wanderers“ ekipa.

Pirmasis šio mačo įvartis krito 26 minutę. „Wolves“ ekipos krašto puolėjas Goncalo Guedesas pasinaudojo grubia oponentų vartininko Allisono klaida ir išvedė savo komandą į priekį.

„Liverpool“ išlygino rezultatą 45 minutę. Po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo iš krašto kamuolį į vartus pasiuntė Darwinas Nunezas.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai išsiveržė į priekį 52 minutę. Mohamedas Salah pasinaudojo nesėkmingai sužaidusio oponentų gynėjo Toti klaida ir pasižymėjo užtikrintu smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą.

Tačiau, „vilkai“ nebuvo linkę taip lengvai nuleisti rankų ir sugebėjo sugrįžti į rungtynes. Matheusas Cunha 67 minutę perdavė kamuolį Hee-Chan Hwangui, kuris pelnė pirmąjį savo įvartį šiame sezone.

„Wolves“ sugebėjo pasižymėti ir dar kartą, tačiau 81 minutę Toti pelnytas įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Šių rungtynių rezultatas reiškia, kad komandos dėl patekimo į kitą etapą turės aiškintis santykius atsakomajame mače, kuris vyks „Wolves“ tvirtovėje.