FA taurė: "Liverpool" nesugebėjo įveikti ketvirtos lygos klubo, "Chelsea" ir "Tottenham" žengė tolyn (VIDEO)

Sekmadienį Anglijoje tęsėsi FA taurės trečiojo etapo kovos.

15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku "Anfield" stadione "Liverpool" priėmė ketvirtoje pagal pajėgumą šalies lygoje rungtyniaujančią "Plymouth" ekipą. Be pagrindinių žaidėjų susitikimą pradėję "raudonieji" nesugebėjo įveikti kuklaus klubo ir turės peržaisti atsakomąsias rungtynes.

"Liverpool" visą rungtynių laiką spaudė varžovus, tačiau pralaužti jų gynybos taip ir nepavyko. Antrajame kėlinyje į kovą buvo mesti Danielis Sturridge'as, Roberto Firmino ir Adamas Lallana, tačiau nei jie pergalės išplėšti savo komandai nepajėgė.

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" neturėjo vargo su trečioje pagal pajėgumą Anglijos lygoje rungtyniaujančia "Peterborough" ekipa. Antonio Conte auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 4-1.

Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Pedro ir dar po vieną įvartį pridėjo Michy Batshuayi bei Willianas. Į aikštę grįžęs "mėlynųjų" kapitonas Johnas Terry 67-ąją minutę buvo "apdovanotas" raudona kortele.

Taip pat į kitą etapą prasibrovė "Middlesbrough" ir Londono "Totttenham" klubai. Pastarieji po Beno Davieso ir Heungo-Mino vėlyvų įvarčių pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

"Liverpool" 0 - 0 "Plymouth"

"Chelsea" 4 - 1 "Peterborough"
18' [1 - 0] Pedro
43' [2 - 0] M. Batshuayi
52' [3 - 0] Willian
70' [3 - 1] T. Nichols
75' [4 - 1] Pedro
67' J. Terry ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

"Middlesbrough" 3 - 0 "Sheffield"
58' [1 - 0] G. Leadbitter
67' [2 - 0] A. Negredo
90+1' [3 - 0] M. De Roon
59' D. Ayala ("Middlesbrough") pašalintas iš aikštės

"Tottenham" 2 - 0 "Aston Villa"
71' [1 - 0] B. Davies
80' [2 - 0] H-M. Son