FA taurė: „Man City“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Chelsea“ © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester City“ namuose neturėjo problemų ir rezultatu 4:0 įveikė „Chelsea“ ekipą.

Pirmasis įvartis krito 23 minutę. Fantastišku baudos smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo Riyadas Mahrezas.

Antrąjį įvartį „miestiečiai“ pelnė 30 minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Julianas Alvarezas.

Dar po 8 minučių rezultatas tapo 3:0. Puikią komandinę ataką užbaigė atakos smaigalyje atsidūręs Philas Fodenas.

Galutinį tašką šiame susitikime Pepo Guardiolos auklėtiniai padėjo 85 minutę. Riyadas Mahrezas realizavo 11 metrų baudinį ir įsirašė į savo sąskaitą dublį.

„Manchester City“ FA taurės šešioliktfinalyje susitiks su „Arsenal“ ir „Oxford“ poros nugalėtoju.