FA taurė: „Man United“ ketvirtfinalyje įveikė devyniese likusius „Fulham“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

FA Taurės ketvirtfinalio mače „Manchester United“ turėjo vargo, tačiau rezultatu 3:1 palaužė „Fulham“ ekipą.

Pirmasis kėlinys buvo apylygus ir komandos į rūbinę išėjo švieslentėje degant nuliams.

„Fulham“ antro kėlinio pradžioje šeimininkus pavaišino „šaltu dušu“. 50 minutę Marco Silva'os auklėtinius į priekį išvedė Aleksandaras Mitrovičius.

Kertinis mačo momentas įvyko 70 minutę, kuomet „Fulham“ krašto puolėjas Willianas sužaidė ranka, numušdamas į vartus skrendantį kamuolį. Teisėjas po VAR peržiūros įvertino epizodą ir skyrė 11 metrų baudinį į svečių vartus, tuo pat parodydamas raudoną kortelę taisykles pažeidusiam brazilui.

Į šį teisėjo sprendimą itin piktai sureagavo tiek „Fulham“ trenerių štabas, tiek puolėjas Aleksandaras Mitrovičius kuris apstumdė teisėją ir prieš save taip pat išvydo raudoną kortelę. Negana to, treneris Marco Silva teisėjo sprendimu taip pat turėjo palikti techninę zoną nepasibaigus mačui.

11 metrų baudinį realizavo Bruno Fernandesas, o dar už keletos minučių „raudonuosius velnius“ į priekį išvedė Marcelis Sabitzeris. 90+6 minutę Bruno Fernandesas įsirašė į savo sąskaitą dublį po to, kai galingu smūgiu nepaliko vilčių oponentų vartininkui.

Eriko ten Hago auklėtiniai ramiai užbaigė rungtynes ir prasibrovė į FA taurės pusfinalį, kuriame jų lauks „Brighton“ ekipos futbolininkai.