FA taurėje - dvejos lygiosios bei ketvirtfinalio porų burtai © Eurofootball.lt
Birmingemo "Aston Villa" kapitonas Stilianas Petrovas likus žaisti tris minutes pelnė įvartį galva, išgelbėjusį komandą nuo nesėkmės FA taurės penktojo turo mače su "Crystal Palace", pasibaigusiame lygiosiomis 2-2.

Kitoje dvikovoje tarp "Bolton" ir Londono "Tottenham" nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo, nors Tomas Huddlestone'as antrajame kėlinyje turėjo puikią galimybę svečiams įmušti įvartį, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Nesunkiai į ketvirtfinalį prasibrovė "Fulham" vienuolikė, 4-0 sutriuškinusi ketvirtojo diviziono "Notts County".

Nors dar nėra paaiškėjusios visos komandos, žaisiančios ketvirtfinalyje, sekmadienį taip pat buvo ištraukti kito etapo burtai.

Nugalėtojo titulą ginsiančiam Londono "Chelsea" klubui teks nelengvas varžovas - Carlo Ancelotti auklėtiniai susigrums su "Man City" ir "Stoke", sužaidusių lygiosiomis, pakartotinio mačo nugalėtoju.

"Crystal Palace" 2 - 2 Birmingemo "Aston Villa"
24' [1 - 0] Johannes Ertl
35' [1 - 1] James Collins
70' [2 - 1] Darren Ambrose
87' [2 - 2] Stilyan Petrov

Londono "Fulham" 4 - 0 "Notts County"
22' [1 - 0] Simon Davies
41' [2 - 0] Bobby Zamora
73' [3 - 0] Damien Duff
79' [4 - 0] Stefano Okaka

"Bolton" 1 - 1 Londono "Tottenham"
35' [1 - 0] Kevin Davies
61' [1 - 1] Jermain Defoe