FA taurėje - dvejos lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos dar dvejos Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės ketvirtojo etapo rungtynės.

Tokiu pat rezultatu kaip ir prieš keletą dienų "Premier" lygoje baigėsi Liverpulio derbis, kuriame "Liverpool" bei "Everton" išsiskyrė taikiai 1-1.

Pirmieji pasižymėti galėjo "Liverpool" futbolininkai, bet ir Xabi Alonso, ir gražiai gynėjus baudos aikštelėje suklaidinęs Jamie Carragheris nepataikė į vartus.

27 minutę viskas apsivertė aukštyn kojom, kai po kampinio "Everton" saugo Timo Cahillo galva smūgiuotą kamuolį į tinklą pakeitęs skriejimo kryptį pasiuntė į varžovų baudos aikštelę suskubęs gynėjas Joleonas Lescottas.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" perėmė iniciatyvą ir ėmė spausti varžovus. 54 minutę 'raudonųjų' pastangos davė vaisių - po įspūdingo Fernando Torreso perdavimo kulniuku iš aštraus kampo pasižymėjo Stevenas Gerrardas. Tiesa, kaltė dėl įvarčio krenta ant ir ant vartininko Timo Howardo pečių - amerikietis praleido kone tiesiai į jį skriejusį kamuolį.

Šeimininkai ir toliau neatleido vadžių, bet nei Gerrardui, nei Dirkui Kuytui pasižymėti nepavyko, tad komandoms teks peržaisti rungtynes.

Nugalėtojas nepaaiškėjo ir "Cardiff" bei Londono "Arsenal" klubų dvikovoje, kuri baigėsi be įvarčių.

Kardifo komanda dominavo mačo pradžioje - Rossas McComackas po Joe Ledley perdavimo mušė galva greta vartų, tikslumo pritrūko jam pritrūko ir kiek vėliau, kai kamuolys praskriejo pro pat Lukaszo Fabianski ginamų vartų virpstą.

"Arsenal" į tai atsakė pavojingu Samiro Nasri smūgiu, o po didžiosios pertraukos 'Kanonieriai' perėmė iniciatyvą. Visgi paversti jos įvarčiu nepavyko - teisėjas finaliniu švilpuku paskelbė lygiąsias.

"Cardiff" 0 - 0 Londono "Arsenal"

"Liverpool" 1 - 1 Liverpulio "Everton"
27' [0 - 1] Joleon Lescott
54' [1 - 1] Steven Gerrard