FA taurėje - "Man Utd" ir "Chelsea" pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaista 13 Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės ketvirtojo etapo mačų, po kurių iš kovos pasitraukė titulą gynęs "Portsmouth" klubas.

Tony Adamso auklėtiniai namie 0-2 pralaimėjo antrosios pagal pajėgumą lygos "Swansea" klubui.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Nathanas Dyeris (26 min.) bei nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs Jasonas Scotlandas (45).

Bene labiausiai intrigavusioje dvikovoje "Premier" lygos lyderis "Man Utd" savo aikštėje 2-1 įveikė Londono "Tottenham".

Svečiai jau penktą minutę įsiveržė į priekį, kai po Tomo Huddlestone'o perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą pasiuntė rusas Romanas Pavlyuchenko.

Bet Mančesterio vienuolikė atsigavo po šio šalto dušo ir netrukus "Tottenham" vartininkas Benas Alnwickas turėjo atremti pavojingą Carloso Tevezo smūgį.

35 minutę 'raudonieji velniai' pasiekė savo - po kampinio nuo baudos aikštelės linijos mušė Paulas Scholesas ir kamuolys, atsimušęs į Huddlestone'ą bei pakeitęs skriejimo kryptį, atsidūrė vartuose.

Sužaidus dar keliasdešimt sekundžių "Man Utd" jau buvo priekyje - tiksliu smūgiu į vartų kampą pasižymėjo buvęs "Tottenham" puolėjas Dimitaras Berbatovas.

Po didžiosios pertraukos situaciją kontroliavo šeimininkai, o arčiausiai išlyginamojo įvarčio buvo saugas Davidas Bentley, pasiuntęs kamuolį greta vartų.

Pergalę šventė ir Londono "Chelsea" ekipa, 3-1 palaužusi "Ipswich".

'Mėlynieji' pirmavo po to, kai dvikovos pradžioje Ashley Cole'o perdavimą produktyviai išnaudojo Michaelis Ballackas, bet Alexas Bruce'as atstatė pusiausvyrą po standartinės situacijos.

Bet antrajame kėlinyje šeimininkai dominavo ir netrukus tas pats Ballackas baudos smūgiu iš 22 metrų vėl išvedė savo komandą į priekį, o besibaigiant mačui persvarą įtvirtino taip pat baudos smūgį realizavęs Frankas Lampardas.

"Hartlepool" 0 - 2 "West Ham"
"Chelsea" 3 - 1 "Ipswich"
"Doncaster" 0 - 0 "Aston Villa"
"Hull" 2 - 0 "Millwall"
"Kattering" 2 - 4 "Fulham"
"Portsmouth" 0 - 2 "Swansea"
"Sheffield United" 2 - 1 "Charlton"
"Sunderland" 0 - 0 "Blackburn"