FA taurėje - "Portsmouth" sėkmė © Eurofootball.lt
Antradienį sužaistos devynerios pakartotinės Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės trečiojo etapo rungtynės.

Nelengvą pergalę puikiame mače iškovojo nugalėtojo titulą ginantis "Portsmouth" klubas, išvykoje 2-0 įveikęs "Bristol".

Pirmajame kėlinyje svečiai įsiveržė į priekį, kai po Armando Traore
perdavimo slysdamas kamuolį į tinklą pasiuntė puolėjas Peteris Crouchas. Po didžiosios pertraukos pranašumą greitos kontratakos metu padvigubino Niko Kranjčaras.

"Bristol" turėjo nemažai progų, bet "Portsmouth" gelbėjo puikiai rungtyniavęs vartininkas Davidas Jamesas, atrėmęs Marvino Elliotto bei Nicky Maynardo bandymus, o taip pat pastarojo paskutinę minutę muštą 11 metrų baudinį.

Kitame etape "Portsmouth" kausis su "Swansea" ekipa, kuri 2-1 nugalėjo "Histon".

Į kitą etapą pateko ir "Premier" lygos autsaideris "West Bromwich Albion", 2-0 nugalėjęs "Peterborough".

"Birmingham" 0 - 2 "Wolverhampton"
Bristol" 0 - 2 "Portsmouth"
"Burnley" 2 - 1 "Queens Park Rangers"
"Cheltenham" 0 - 0 "Doncaster"
"Crewe" 2 - 3 "Milwall"
"Histon" 1 - 2 "Swansea"
"Leyton Orient" 1 - 4 "Sheffield United"
FT Birmingham C. 0 - 2 Wolverhampton W.