"Falkirk" po 35 metų pertraukos įveikė "Rangers" © Eurofootball.lt
Sekmadienį aukščiausioje Škotijos „Premier“ lygos čempionate buvo sužaistas vienintelis ir paskutinis 17-ojo turo mačas- susitiko vidutiniokas „Falkirk“ ir antroje pozicijoje žengiantis Glazgo „Rangers“. Pergalę prieš „Rangers“ ekipą po 35-erių metų pertraukos rezultatu 1-0 iškovojo aikštės šeimininkai „Falkirk“ futbolininkai.

„Falkirk“ 1 – 0 „Rangers“
26‘ [1 – 0] Marc Twaddle

Pirmą pavojingą progą sukūrė daugkartinio Škotijos pirmenybių laimėtojo „Rangers“ ekipos žaidėjai - po pakelto kampinio iš arti galva smūgiavo Nacho Novo, bet jo smūgį atrėmė „Falkirk“ vartų sargas Jeroenas Lambersas. Vėliau po dar vieno kampinio šį kartą virš vartų smūgiavo buvęs Kroatijos rinktinės puolėjas Dado Pršo, bet tada pasitvirtino auksinė futbolo taisyklė: „Neįmuši tu – įmuša tau“.

26-ąją minutę po Russello Latapy pakelto kampinio galva iš maždaug dešimties metrų smūgiavo Marcas Twaddle`as ir kamuolys atsimušęs į virpstą įlėkė į vartus. Praleidę įvartį svečiai nesutriko ir puolė toliau ir dar vieną N.Novo smūgį turėjo atlaikyti J.Lambersas. Savo progų turėjo ir „Fdalkirk“ - po Liamo Craigo tolimo smūgio turėjo padirbėti ir „Rangers“ vartininkas Alanas McGregoras.

Antrame kėlinyje traumą gavusį Krisą Boydą pakeitęs Filipas Sebo turėjo šansą išlyginti, bet po D.Pršo perdavimo jis nesugebėjo įmušti šeimininkų vartininkui. Kiek vėliau iš kamuolio per savą vartininką A.McGregorą vos nepermetė Brahimas Hemdani, be to „Rangers“ vartininkas atmušė ir R.Latapy baudos smūgį. Mačo pabaigoje svečiams lygiąsias galėjo išplėšti D.Pršo, bet jo smūgis iš aštraus kampo buvo netikslus.

Po šio pralaimėjimo „Rangers“ nuo lyderių „Celtic“ atsilieka jau 16 taškų, o „Falkirk“ po netikėtos pergalės iš aštuntosios vietos šoktelėjo į septintąją.