Fantastiškai žaidęs K. De Bruyne nuskriaudė "Arsenal" ekipą

Sekmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 17-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione Londono "Arsenal" komanda namuose priėmė "Manchester City". Didelių siurprizų neįvyko – "miestiečiai" jau pirmoje rungtynių pusėje išsprendė reikalus su "Arsenal".

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė – 2-ąją minutę Kevinas De Bruyne po Gabrielio Jesuso perdavimo smeigė kamuolį į "Arsenal" komandos vartų kampą. Po šaltu dušu pačioje rungtynių pradžioje palindę "Arsenal" futbolininkai taip ir neatsigavo.

15-ąją minutę pranašumą padidino Raheemas Sterlingas – šį kartą rezultatyviu perdavimu pasižymėjo pats K. De Bruyne.

"Arsenal" problemos ties šiuo įvarčiu pirmajame kėlinyje nesibaigė – 40-ąją minutę visišką nokdauną sudavė tas pats K. De Bruyne. Belgas dar vienu juvelyriniu smūgiu pažeme kalė trečią vinį į varžovų karstą.

Kėlinio pabaigoje K. De Bruyne galėjo pasižymėti ir "hat-tricku", tačiau į galingą belgo šūvį fantastiškai reagavo Berndas Leno.

Antrajame kėlinyje komandoms liko išspręsti tik formalumus. Progų turėjo tiek vieni, tiek kiti, tačiau galutinis rezultatas liko 3:0, skelbęs triuškinančią "Man City" pergalę.

"Man City" po sėkmingo pasirodymo Londone nuo antroje vietoje esančio "Leicester" sumažino atsilikimą iki keturių taškų.

"Arsenal", praėjusiame ture iškovojęs pirmąją pergalę po dviejų mėnesių pertraukos, lieka turnyrinės lentelės viduryje – devintoje vietoje.

"Arsenal" 0 - 3 "Man City"
2' [0 - 1] K. De Bruyne
15' [0 - 2] R. Sterling
40' [0 - 3] K. De Bruyne

Startinės sudėtys:

"Arsenal": Leno; Maitland-Niles, Sokratis, Chambers, Kolasinac; Guendouzi, Torreira; Pepe, Özil, Martinelli; Aubameyang.

"Man City": Ederson; Walker, Fernandinho, Otamendi, Mendy; Gundogan, Rodrigo, Foden; De Bruyne, Gabriel Jesús. Sterling.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • BeyBlade

Jaučiu pastaruoju metu iš Emirates stadiono greičiau galima išeiti pasibaigus rungtynėms, o prieš pasibaigiant jom susidaro spūstys 😀

• 40
  • DeividaCFCs

http://www.eskimi.com/vaidoshi...vaidoshius Kaip sakot, ne tas pats veikėjas? 😀 😀 Nes sprendžiat iš Vaidoshiaus psichinių komentarų, tai labai panašu, kad gali būti tas pats kaimo japas 😀

• 15
  • GedBuz

Kol kas į vienus vartus...

• 10
  • Rex (IP: f31a83dc8)

Vis tik arsenalas nenusipelno zaisti EL i ta vieta tikrai yra geresniu komandu,reikia ten rimtu permainu

• Expert (IP: fad83371f)

Vaidoshius ne durnas, jis tiesiog tox negražūs 49 metu vaikinukas kuriam dar ne viena pana dar nedavė įkišti , taip ir susiklostė

• 1
  • GedBuz

• 10

• 10
  • Vaidoshius

Jeigu kas yra chujoviau už $hitty gynėjų liniją be Laportes tai Treniruočių centro gynėjų linija 😀 Viena vertus visi $hitty golai nieku gyvu nebuvo tokie paprasti kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nu bet gynėjų veiksmai tai aš B.BD, kaip Otamendi + Stones "geriausiais" savo mačais 😀 Galima tik pagailėti Treniruočių centro ir palinkėti greičiau pasisamdyti naują trenerį, o tai dabar visiškai palaida bala belikus. Kas dėl $hitty Jėzus panašu, kad po truputį atgauna pasitikėjimą savo jėgomis, neblogai juda pastaruoju metu. De Briaunė jau tvirtai perėmė komandos lyderio vaidmenį iš Bernardo, atrodo po traumų pagaliau grįžo į savo lygį. $terlingas kokio nesveikumo rąstas, kada Guardiola susiprotės jį pasodinti turbūt nežino niekas. Gandonganas grybauja savam stiliuj, Fodenas neblogai juda, reikia jam kuo daugiau praktikos, o tai kitą sezoną stos į D. Silvos vietą. Walkerio katastrofa savo stilium, tragiškiausias Guardiolos pirkinys per visą jo trenerio istoriją 😀 Tiesiog kraupu. Bet vistiek Cancelo ko tais stovi žemiau. Otamendi taip pat savo stilium, tik eilinį kartą puikaus Edersono žaidimo dėka buvo išvengta katastrofos jau pirmąją rungtynių minutę, kai niolikinis akademijos brazilas vos neišdulkino jo kartu su Fernandinho kartu sudėjus 😀 Mendy taip pat po visų ilgalaikių traumų du sezonus atrodo surūdijęs, lėtokas.