Fanų muštynėmis pažymėtose rungtynėse – dar vienas „Ligue 1“ čempionų pralaimėjimas © REUTERS nuotr.

Prancūzijos čempionai „Lille“ su nauju treneriu ir toliau buksuoja.

Šįkart „dogai“ svečiuose 0:1 nusileido „Lens“ ekipai, o taip pat rungtynės buvo pažymėtos ir fanų muštynėmis.

„Lens“ stadione atmosfera visada būna labai puiki ir net kartais vadinama, kaip viena iš geriausių Prancūzijoje. Tiesa, ta atmosfera ne visada būna taiki kitų komandų fanų atžvilgiu.

Šįkart dėl fanų muštynių stadione šiek tiek buvo nukelta ir antrojo kėlinio pradžia.

Na, o lemiamas įvartis rungtynėse krito antrajame kėlinyje. Pergalingo įvarčio autorius buvo lenkas Przemyslawas Frankowskis.

Prancūzijos čempionai „Lille“ po 6 turų turi viso labo 5 taškus. „Lens“ po šios pergalės atsidūrė antroje turnyrinės lentelės vietoje.

„Strasbourg“ 3:0 „Metz“

„Saint-Etienne“ 1:2 „Bordeaux“