Šiand ien Kaune įvyko paskutinės Lietuvos "A lygos" čempionato 1-ojo turo rungtynės. Praėjusių metų "A lygos" čempionas "%c00030" susitiko su šių metų lygos debiutante "Šilute".

Staigmena neįvyko. Po pirmojo kėlinio 1-0 pirmavusi "%c00141" neatlaikė "Kauno" spaudimo antrajame kėlinyje ir pralaimėjo rezultatu 2-1.

Pirmojo kėlinio pradžioje iniciatyvą turėjo aikštės svečiai. Tai atsispindėjo ir rezultate. 8-ąją minutę po Oleg Mozgovyy smūgio jie jau pirmavo 1-0. Tada aikštėje pradėjo dominuoti Kauno futbolininkai. Bet rezultato iki pertraukos jiems išlyginti nepavyko.

Visgi antrajame kėlinyje "Kaunas" klubui pavyko išlyginti, o po to ir persverti rezultatą savo naudai. 71 - ąją minutę "Šilutės" treneriui pakeitus S.Česnulį pradėjo byrėti šilutiškių gynyba. Greitai krito pirmasis įvartis į "Šilutės" klubo vartus šiose rungtynėse. 80 - minutę pasižymėjo %p02640. Kauniečiai visiškai užgulę šilutiškių vartus pelnė ir antrąjį įvartį. Per pridėtą laiką įmušė po keitimo į aikštę išėjęs %p02643.

"Kaunas" iškovojęs pirmąją pergalę čempionate, susilygino taškais su prieš tai pergales iškovojusiais "Ekranu" ir "Atlantu".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos