F.Černycho jėgą pajuto ir Lenkijos čempionai (VIDEO)

Lietuvos rinktinės futbolininkas Fiodoras Černychas sužibėjo Lenkijos futbolo lygoje. Du jo įvarčiai padėjo Lenčnos „Gornik“ komandai parklupdyti čempionato lyderę ir titulo savininkę Varšuvos „Legia“ ekipą – 3:1 (3:0).

23 metų puolėjas „Gornik“ įvarčių sąskaitą atidarė jau 9-ąjį minutę, kai atsidūręs puikioje situacijoje pro „Legia“ vartininko tarpukojį pasiuntė kamuolį į vartus.

Antruoju savo įvarčiu 42-ąją minutę jis įtvirtino užtikrintą „Gornik“ persvarą 3:0. F.Černychas varžovų vartininką nuginklavo iš trečiojo smūgio.

Prie antrojo įvarčio F.Černychas prisidėjo puikiu perdavimu.

Prieš rungtynes F.Černychas nežinojo, ar galės išbėgti į aikštę. Jį stabdė skausmai. Tačiau suleidus nuskausminamuosius, lietuvis pajėgė rungtyniauti 65 minutes ir buvo pakeistas.

Mačo pabaigoje „Legia“ įmušė paguodos įvartį.

„Gornik“ su 24 taškais po 19 turų Lenkijos pirmenybėse užima dešimtąją vietą.

F.Černycho sąskaitoje – 9 įvarčiai. Rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše jis dalijasi 4-5 pozicijas.