"Fenerbahce" futbolininkų siaubas - skilo skridusio lėktuvo stiklas (FOTO)

Stambulo „Fenerbahce“ futbolo klubo žaidėjai trečiadienį ramiai buvo įsitaisę ekipos lėktuvo kėdėse, kai išgirdo laivo kapitono reikalavimą prisisegti diržus – teks skubiai leistis.

Į Europos lygos mačą Mančesteryje skirdę „Fenerbahce“ žaidėjai netikėtai kelias valandas privalėjo praleisti Vengrijos sostinėje Budapešte. Šio „apsilankymo“ kaltininkas – paukštis, pasitaikęs lėktuvo kelyje ir suskaldęs lėktuvo pilotų kabinos priekinį stiklą.

Incidento metu niekas iš Turkijos ekipos žaidėjų ar klubo darbuotojų nenukentėjo, nors, kaip teigiama, jautėsi tam tikra panika salone.

„Kai kapitonas pasakė, kad turime problema su paukščiu – jis pataikė į lėktuvą, visi pradėjo žiūrėti į variklius, ar jie nedega. Tačiau pilotas patikino, kad ji nėra rimta, lėktuvas saugiai nusileis“, – aiškino vienas iš Stambulo ekipos administracijos darbuotojų.

Kai klubo vadovai surado kuo pakeisti sugadintą lėktuvą, ekipa pasiekė Angliją r jau ketvirtadienį Europos lygos mače susigrums su „Manchester United“.

Turkai yra šio turnyro A grupės lyderiai – jie turi keturis taškus. Po tris turi „Manchester United“ ir Roterdamo „Feyenoord“, o Luhansko „Zaria“ – vieną.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="tr" dir="ltr">Kafilemizi Manchester&#39;a götüren uçağın camına kuş çarpması nedeniyle, uçak Budapeşte&#39;ye zorunlu iniş yaptı. Endişe verici bir durum yok. <a href="https://t.co/tYhUWp2omJ">pic.twitter.com/tYhUWp2omJ</a></p>&mdash; Fenerbahçe SK (@Fenerbahce) <a href="https://twitter.com/Fenerbahce/status/788694013993967616">October 19, 2016</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Sakoma, kad kai paukštis atsirenkia į langą, tai bus nelaimė. Statyčiau šį kart už ManU pergalę.

    • +2
  • Sakoma, kad kai paukštis atsirenkia į langą, tai bus nelaimė. Statyčiau šį kart už ManU pergalę.

    • +2
  • Sakoma, kad kai paukštis atsirenkia į langą, tai bus nelaimė. Statyčiau šį kart už ManU pergalę.

    • +2

Kitos naujienos