Fergusonas: galime nutraukti "Chelsea" seriją © Eurofootball.lt
"%c00040" strategas Seras Aleksas Fergusonas teigia tikįs, kad jo vadovaujama komanda sekmadienį vyksiančioje intriguojančioje Anglijos čempionato dvikovoje yra pajėgi išvykoje įveikti Londono "%c00042".

'Mėlynieji' savo "Stamford Bridge" stadione paskutinį kartą suklupo dar 2005 metais ir jau 84 mačus iš eilės pasiekdavo mažiausiai lygiąsias.

Nepaisant to, kad "Man Utd" sezoną pradėjo toli gražu ne itin sėkmingai, Fergusonas mano, kad "Chelsea" serija gali nutrūkti.

"Chelsea" puikiai žino, jog gali suklupti,- kalbėjo treneris iš Škotijos. - Žinant mūsų tikrąsias galimybes, tai neatrodo tokia jau ir bauginanti užduotis.

"Laukia sunki užduotis, bet mano žaidėjai yra tam nusiteikę. Tikrai nenorime po šių rungtynių nuo lyderių atsilikti jau 9 taškais."

Prie "Chelsea" vairo stojus Luizui Felipe Scolari Londono ekipa per 4 rungtynes prarado vos du taškus, tuo tarpu čempiono titulą ginantis "Man Utd", kartą sužaidęs lygiosiomis bei praėjusį savaitgalį nusileidęs "Liverpool", žengia vos 14 vietoje.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...