Finalo bilietą savo kišenėje jau laikęs E. ten Hagas: "Futbolas yra žiaurus" © JumpStory nuotr.

Tikrą stebuklą UEFA Čempionų lygoje su Amsterdamo "Ajax" kūręs Erikas ten Hagas patyrė žiauriąją futbolo pusę.

Trečiadienį įvykusioje lemiamoje pusfinalio dvikovoje "Ajax" dramatiškai iš savo rankų išleido pergalę ir bilietą į finalą. "Ajax" po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0, tačiau po pertraukos pabudęs Londono "Tottenham" klubas sensacingai triumfavo rezultatu 3:2.

"Ajax" komandai ši nesėkmė buvo ypatingai skaudi, nes trečiasis ir juos iš turnyro eliminavęs įvartis krito paskutinėmis rungtynių sekundėmis.

"Po rungtynių žaidėjams pasakiau, kad tokiu momentu surasti tinkamus žodžius yra neįtikėtinai sunku ir tai, kad futbolas gali būti žiaurus", – pasakojo E. ten Hagas.

"Tai yra žiauriausia futbolo dalis, su kuria šiandien turime susitaikyti. Mes negalėsime to pamiršti per artimiausias valandas ar dienas, tačiau vis tiek turėsime žygiuoti toliau.

Aš to ir neprašysiu žaidėjų, nes visi suprantame, kad Čempionų lyga yra unikali, o mus nuo patekimo į finalą skyrė tik kelios sekundės. Mums prireiks laiko atsigauti, tačiau neturime kito pasirinkimo.

Sekmadienį laukia naujos rungtynės ir turime pradėti joms ruošti jau dabar", – apie skaudžiausią savo karjeros momentą kalbėjo "Ajax" strategas.