"Fiorentina" namie sutriuškino "Roma" klubą © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos XXXIII turo rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo "Fiorentina", namie 4-1 sutriuškinusi šalies vicečempionę "Roma".

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus vos 6 minutes, kai galingu smūgiu iš daugiau nei 25 metrų kamuolį į tinklą pasiuntė Juanas Manuelis Vargas.

Tuoj po didžiosios pertraukos, 47 minutę, "Fiorentina" padvigubino pranašumą - po Franco Semioli perdavimo iš krašto įvartį galva pelnė Alberto Gilardino.

"Roma" situacija dar labiau komplikavosi 59 minutę, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Davidas Pizarro. Tuo Florencijos klubas greitai pasinaudojo - 67 minutę antrą savo bei trečią komandos įvartį pelnė Gilardino.

73 minutę krito ir ketvirtasis įvartis - po greitos kontratakos bei perdavimo iš krašto vartininkas Arthuras Moraesas atrėmė Gilardino smūgį galva, bet pirmasis prie kamuolio prišokęs Massimo Gobbi pasiuntė jį į tinklą.

Tiesa, "Roma" įmušė paguodos įvartį - 86 minutę Julio Baptista žaibišku greičiu įsiveržė į baudos aikštelę bei galingu smūgiu iš 15 metrų nuginklavo vartininką Sebastieną Frey'ų.

Ši pergalė leido "Fiorentina" ekipai pakilti į ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje, kuri suteikia šansą varžytis UEFA Čempionų lygos kvalifikaciniame etape. Tiesa, Cesare Prandelli auklėtinius gali aplenkti "Genoa" klubas, atsiliekantis tik tašku bei turo rungtynes su "Bologna" žaisiantis sekmadienį.

Veronos "Chievo" 1 - 2 "Udinese"
35' [0 - 1] Gaetano D'Agostino (iš 11 metrų baudinio)
71' [1 - 1] Sergio Pellisier
90' [1 - 2] Gaetano D'Agostino

90' iš aikštės pašalintas Antonio Langella ("Chievo")

"Fiorentina" 4 - 1 "Roma"
6' [1 - 0] Juan Manuel Vargas
47' [2 - 0] Alberto Gilardino
67' [3 - 0] Alberto Gilardino
73' [4 - 0] Massimo Gobbi
86' [4 - 1] Julio Baptista

59' iš aikštės pašalintas David Pizarro ("Roma")