"Freiburg" ir "Schalke" šventė lengvas pergales Vokietijoje

Sekamdienį sužaistos dar dvejos "Bundesliga" pirmenybių ketvirtojo turo rungtynės.

Nesunkią pergalę išvykoje šventė "Freiburg" ekipa, kuri rezultatu 3:0 įveikė "Hoffenheim" futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 11-ąją minutę po Christiano Guntero įvarčio, o 38-ąją persvarą padvigubino Janikas Habereris. Tašką šiame susitikime 59-ąją minutę padėjo Nilsas Petersenas.

"Freiburg" su 9 taškais kol kas rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje, "Hoffenheim" turi 4 taškus ir yra 13 vietoje.

Kitose rungtynėse taip pat nesunkią pergalę išvykoje šventė "Schalke", kuri net 5:1 sutriuškino "Paderborn" ekipą.

Būtent šeimininkai 8-ąją minutę pirmavo po Cauly Oliveira-Souza pelnyto įvarčio, tačiau svečiai į tai atsakė net penkiais tiksliais smūgiais.

Rezultatą 33-ąją minutę išlygino Salifas Sane, o 49-ąją "Schalke" į priekį išvedė Suatas Serdaras.

71-ąją minutę trečiąjį svečių įvartį mušė Amine'as Haritas, 83-ąją "Paderborn" triuškinimą tęsė Ahmedas Kutucu, o vos po poros minučių dar vieną įvartį pridėjo A. Haritas.

"Schalke" po keturių sužaistų turų yra surinkusi 7 taškus, "Paderborn" ir toliau lieka vos su vienu.