„Freiburg“ rungtynių pabaigoje išplėšė svarbią pergalę prieš „Bayer“ © REUTERS nuotr.

Vokietijoje įtempta kova dėl „Čempionų“ lygos vietų tęsiasi, o sekmadienio vakarą „Freiburg“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Bayer“ vienuolikę.

Pirmieji rungtynėse smogė svečiai. 33 minutę „Bayer“ gynėjas Jeremie Frimpongas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Vincenzo Grifo buvo tikslus nuo žymos ir rezultatas tapo 1:0.

Tačiau svečiai pirmojo kėlinio pabaigoje pasiekė išlyginamąjį įvartį. 45+1 minutę smūgiu galva įvartį „į rūbinę“ pelnė Aranguizas.

Vis gi, „Freiburg“ rungtynių pabaigoje pasiekė milžiniškos svarbos įvartį. 84 minutę po Ermedino Demiroviciaus perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiuntė Kevinas Schade‘as.

Ši rezultatas reiškia, kad „Freiburg“ kyla į trečiąją lentelės poziciją, aplenkdami „Bayer“ kurie leidžiasi į ketvirtąją vietą. Kova dėl „Čempionų“ legos vietų šiuo metu yra itin įtempta, kadangi „Freiburg“ ir septintoje vietoje esančius Berlyno „Union“ skiria vos 2 taškai.