Futsal: „Dainava“ nugalėjo Vilniuje © JumpStory nuotr.

Penktadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios atidėtos 12-ojo turo rungtynės. Jose susitiko Vilniaus „TurboTransfers“ ir Alytaus „Dainava“. Išvykoje žaidę alytiškiai sugebėjo laimėti rezultatu 6:3.

„Dainava“ puikiai pradėjo rungtynes. Per pirmas penkias minutes po įvartį pelnė Kyrylo Silichas ir Žydrūnas Karčemarskas. Trylikta minutę dar vieną įvartį svečiams pridėjo Linas Savastas, o Alytaus komandos persvara išaugo iki trijų įvarčių.

Visgi, po minutės Aivaras Meškinis sušvelnino rezultatą, bet daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje įmušta nebuvo.

Antrojo kėlinio pradžioje „TurboTransfers“ uždirbo 6 metrų baudinį, bet jo nerealizavo, o po šešių minučių ir patys praleido dar vieną įvartį. Dublį pasiekė Žydrūnas Karčemarskas.

Įpusėjus kėliniui Ž.Karčemarskas jau džiaugėsi „hat-tricku“, o kitoje aikštės pusėje Mantas Makutunovičius realizavo dešimties metrų baudinį, todėl „Dainavos“ persvara išliko tie patys trys įvarčiai.

Rungtynių pabaigoje komandos vėl apsikeitė po įvartį – „Dainavos“ gretose 37 minutę pasižymėjo Vytautas Lukša, o „TurboTransfers“ pusėje 39 minutę įvartį mušė M.Makutunovičius.

„Dainava“ taip pat dar neįmušė dešimties metrų baudinio, todėl trijų įvarčių persvara nepasikeitė, o galutinis rezultatas buvo 6:3 svečių naudai.

„TurboTransfers“ 3 : 6 „Dainava“

4’ [0 : 1] Kyrylo Silich

5’ [0 : 2] Žydrūnas Karčemarskas

13’ [0 : 3] Linas Savastas

14’ [1 : 3] Aivaras Meškinis

28’ [1 : 4] Žydrūnas Karčemarskas

31’ [2 : 4] Mantas Makutunovičius (iš 10 m.b.)

31’ [2 : 5] Žydrūnas Karčemarskas

37’ [2 : 6] Vytautas Lukša

39’ [3 : 6] Mantas Makutunovičius