Futsal šeštadienis: užvirs kova dėl antros vietos © JumpStory nuotr.

Šį šeštadienį dvejomis rungtynėmis startuoja 2021/22 metų futsal A lygos dvyliktasis turas. Prienuose „Kauno Žalgiris“ pabandys antrą kartą šį sezoną įveikti „Gargždų Pramogas“ ir dar labiau priartėti prie reguliaraus sezono nugalėtojo titulo, o Radviliškyje – dviejų pretendentų („Panevėžio“ ir „Vikingų“) akistata dėl antrosios vietos.

„Kauno Žalgiris“ – „Gargždų pramogos“

2022 m. sausio 15 d. 16:00 val.

Prienų sporto ir pramogų arena

Kai šios komandos pirmojo rato rungtynes žaidė Kūčių išvakarėse, vos aštuonių minučių ir keturiolikos sekundžių rungtynes buvo galima užbaigti. Tuo metu kauniečiai pelnė savo septintąjį įvartį ir tuo pačiu privertė gargždiškių trenerį Mindaugą Jonelį prašyti minutės pertraukėlės.

Nuo to laiko žalgiriečiai dar labiau sustiprino savo pozicijas, tačiau prarado vieną lyderių – Vitinho. Gargždiškiai, savo ruožtu, išlaikė vietą ketverte, tačiau stabilumo prasme į priekį žengti nesugebėjo.

„Tai, kad žaisime be Vitinho, kažkiek įtakos turės. Jis buvo mūsų komandos vienas lyderių. Kita vertus, mūsų komanda yra gerai sukomplektuota, tad kiti jo netektį stengsis užpildyti. „Gargždų pramogos“ – varžovas, prieš kurį negalima atsipalaiduoti. Gal ir žaidžia banguotai, bet visuomet žaidžia iki galo ir kovingai“, - apie priešininkus kalbėjo Justinas Zagurskas. 

„Panevėžys“ – Jonavos „Vikingai“

2022 m. sausio 15 d. 18:00 val.

Radviliškio sporto arena

Turnyro lentelėje yra susidariusi tokia situacija, kad praėjusių metų vicečempionai „Vikingai“ ir šiame sezone rikiuojasi iškart už „Kauno Žalgirio“. Vis tik, panevėžiečiai turi dvejas rungtynes atsargoje, o tai debiutantams suteikia galimybę reguliarųjį sezoną užbaigti ant antrojo laiptelio. Galime prisiminti, kad pirmojo rato tarpusavio dvikovoje triumfavo būtent „Panevėžys“.

Šią savaitę abi ekipos žaidė futsal taurės turnyre. Panevėžiečiams nepasisekė su burtais ir jie neturėjo šansų prieš „Kauno Žalgirį“, o „Vikingai“ išvykoje nelengvai įrodė pranašumą prieš Širvintų „VGTU-Vilkus“.

„Vikingai“ – tikrai gera komanda, turinti labai gerų žaidėjų. Vis tik, manau, mes šiai dienai esame pasiruošę geriau, žinome, kaip jie žaidžia, turime pranašumą kai kuriose vietose. Tuos pranašumus ir bandysime išpildyti aikštėje. Kol kas į turnyrinę lentelę nežiūrime, nes prieš kiekvienas rungtynes į aikštę einame tik tam, kad laimėtumėm. Be abejo, žinome prieš ką žaidžiame, todėl atsipalaiduoti negalime“, - sakė rezultatyviausias „Panevėžio“ žaidėjas Edgaras Baranauskas.

„Panevėžys“ – patyrusi komanda, kurioje daug metų žaidžia tas pats komandos branduolys. Mes po praėjusių metų – stipriai pasikeitusi komanda. Nors ir praėjo daugiau nei pusė reguliaraus sezono, sudėtis sunkiai nusistovi – tai kortelės, tai traumos..

Manau, mūsų privalumas bus jaunatviškumas, komandos vienybė ir charakteris, nors net neabejoju, kad komandos vienybė ir charakteris yra ir pas „Panevėžį“. Galiu patikinti, kad turnyro lentelė būsimoms rungtynėms nedarys jokios įtakos, nes mūsų tikslas yra laimėti kitas rungtynes“, - sakė Benas Spietinis.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos