Krašto puolėjas Garethas Bale’as planuoja po šio sezono palikti „Tottenham“ ir vėl sugrįžti į Madrido „Real“ ekipą.
Velso rinktinės kapitonas prie anglų ekipos prisijungė rugsėjį ir sužaidė 25-erias rungtynes, o savo sąskaitoje turi jau 10 įvarčių.
31-erių metų futbolininko kontraktas su ispanais galioja iki 2021-2022 m. sezono pabaigos.
„Mano tikslas buvo žaisti futbolą, todėl ir atvykau į Londoną. Norėjau būti tinkamoje formoje žaidžiant Velso rinktinėje, tačiau planas visada buvo sugrįžti atgal į Madridą.“,- sakė Bale’as.
„Tottehnam“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho šio mėnesio pradžioje sakė, kad valo ateitis po šio sezono ir vėl bus „Real“ rankose.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą