G.Dos Santoso trauma nesunki © Eurofootball.lt
„Barcelona“ klubo sirgalių baimę dėl galimos sunkios žaidėjo Giovani Dos Santoso traumos sumažino ekipos tinklapyje pasirodęs pranešimas, jog jaunasis futbolininkas kitą savaitę jau turėtų grįžti į treniruotes.

Meksikietis traumą patyrė antradienio vakarą vykusiose Karaliaus taurės šešioliktfinalio rungtynėse prieš „Alcoyano“ vienuolikę, kurią katalonų superklubas svečiuose įveikė rezultatu 3-0, ir iš pirmo žvilgsnio galėjo pasirodyti, jog futbolininkas negalės rungtyniauti kelias savaites.

G.Dos Santosą 69 rungtynių minutę grubiai sustabdė varžovų ekipos žaidėjas Manuelis Carriónas.

Vėliau „Alcoyano“ gynėjas buvo pašalintas iš aikštės ir už tokį elgesį aikštėje užsitraukė „Barcelona“ ekipos trenerio Franko Rijkaardo nemalonę.

Tačiau trečiadienio rytą atlikti mediciniai patikrinimai parodė, jog futbolininkas tiesiog nežymiai pasitempė kairio kelio sausgysles, o kaulas nebuvo pažeistas.

Gydytojai konstatavo, jog jis turėtų galėti normaliai treniruotis jau kitą savaitę, kai sužeidimai išoriniuose šoniniuose raiščiuose bus išgydyti.

Dėl pertraukos Ispanijos čempionate G.Dos Santosas turėtų spėti pasveikti iki „Barca“ ekipos rungtynių prieš „Recreativo“.