G. Gattuso po lygiųjų su "Barca": "Varžovai mums praktiškai nekėlė jokių problemų"

"Napoli" ekipa antradienį namuose pirmosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Barcelona".

Italijos ekipa pirmavo po pirmajame kėlinyje Drieso Mertenso pelnyto įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Antoine'as Griezmannas.

Po rungtynių "Napoli" strategas Gennaro Gattuso džiaugėsi savo komandos pasirodymu, tačiau apgailestavo dėl apmaudžiai praleisto įvarčio.

"Nuo tada, kai "Barcos" vairą perėmė Setienas, jie puola kur kas didesnėmis pajėgomis ir daug mažiau bando kontroliuoti kamuolį tiesiog aikštės viduryje.

"Barcelona" savo varžovus priverčia gintis itin atsitraukus, nes kitu atveju jiems tiesiog atsiveria erdvės, kurias puikiai išnaudoja.

Varžovai mums praktiškai nekėlė jokių problemų. Jie galėjo čia praleisti visą naktį ir vis tiek nebūtų pelnę įvarčio, tačiau viską pakeitė vienintelė mūsų klaida.

Galėjome geriau išnaudoti keletą kontratakų, tačiau mano vyrai padarė tai, ką ir turėjo padaryti. Mes neleidome "Barcai" susikurti praktikšai jokių pavojingų momentų prie mūsų vartų", - kalbėjo G. Gattuso.

Italas taip pat tiki, kad jo komanda gali žengti į kitą turnyro etapą.

"Akivaizdu, kad kova dėl kelialapio į ketvirtfinalį dar nėra baigta. Turime pakankamai laiko pasiruošti antrosioms rungtynėms, kuriose varžovai turės verstis be Sergio Busquetso ir Arturo Vidalio.

Mūsų pareiga yra vykti į Barseloną ir kovoti dėl pergalės. Mes turime daug pajėgių žaidėjų, tačiau "Barcelona" jų turi dar daugiau, bet jei išlaikysime tinkamą koncentraciją, tikrai turėsime savųjų šansų", - pridėjo "Napoli" strategas.