G. Jesuso dublis atvedė "Man City" į pergalę, "Man Utd" sutriuškino bedantį "Leicester" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 24-ojo turo rungtynės.

Priešpaskutinė dvikova įvyko "Etihad" stadione, kur "Manchester City" susigrūmė su "Swansea". Gabrielio Jesuso dublis atvedė "miestiečius" į dramatiškai iškovotą pergalę prieš "gulbes".

Nuo pat rungtynių pradžios Pepo Guardiolos auklėtiniai demonstravo aukštą žaidimo lygį. "Miestiečių" spaudimas varžovų aikštės pusėje jautėsi nuo pat pirmos minutės iki paskutinės susitikimo minutės.

11-ąją minutę šeimininkai pasiekė pirmąjį įvartį, kai po sumaišties baudos aikštelėje pirmasis prie kamuolio atsidūręs 19-metis "Man City" naujokas iš Brazilijos Gabrielis Jesusas tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Per likusį laiką "Man City" sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau visą įdėtą darbą 81-ąją minutę nubraukė Gylfi Sigurdssonas - islandas klastingu smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į "Man City" vartų tinklą ir rezultatas tapo lygus.

"Miestiečiai" trauktis neturėjo kur, todėl tik vidurio gynėjo pora nežaidė puolime, o visi kiti aktyviai spaudė "gulbes". 92-ąją minutę aukštas spaudimas davė vaisių - G. Jesusas antruoju bandymu nuginklavo Lukaszą Fabianskį ir išplėšė savo komandai itin svarbią pergalę.

"Man City" po pergalės pakilo į trečiąją poziciją ir už savo nugaros paliko "Arsenal" bei "Liverpool". Nuo lyderių atsilikimas vis dar didelis - 9 taškai.

18 valandą Lietuvos laiku paskutinėse turo rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė "Leicester City" prieš "Manchester United". "Raudonieji velniai" be didesnio vargo rezultatu 3-0 nugalėjo šalies čempionus, kurie patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

42-ąją minutę po įspūdingo reido svečių komandą į priekį išvedė Henrikas Mkhitaryanas. "Lapės" pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje visiškai subyrėjo - antrąjį įvartį po puikaus Antonio Valencia perdavimo pasiekė Zlatanas Ibrahimovičius.

Galutinis taškas buvo padėtas dar 49-ąją minutę, kai po puikios atakos Juanas Mata nuginklavo Kasperą Schmeichelį ir susitikimas baigėsi rezultatu 3-0.

"Man Utd" savo sąskaitoje turi 45 taškus ir atsilikimą nuo ketvirtoje vietoje esančio "Arsenal" sumažino iki dviejų taškų. "Leicester", panašu, šį sezoną gerokai turės pakovoti dėl išlikimo lygoje - nuo paskutinės vietos juos skiria vos du taškai.

"Man City" 2 - 1 "Swansea"
11' [1 - 0] G. Jesus
81' [1 - 1] G. Sigurdsson
90+2' [2 - 1] G. Jesus

"Leicester" 0 - 3 "Man Utd"
42' [0 - 1] H. Mkhitaryan
44' [0 - 2] Z. Ibrahimovič
49' [0 - 3] J. Mata