Anglijos nacionalinės rinktinės ir "%c00040" klubo gynėjas Garis Nevillas (%p01856) prakalbo apie savo bendraklubio ir būsimo varžovo Europos čempionato ketvirtfinalyje portugalo Cristiano Ronaldo (%p01877) talentą.

Devyniolikmetis portugalas su kitu krašto saugu Luisu Figo šiame čempionate tapo sunkiai sustabdomu tondemu net ir geriausiems gynėjams.

"Viskas ką aš žinau yra tai, kad šis žaidėjas neleis man ilsėtis nei sekundės per visas 90 minučių",- kalbėjo gynėjas. "Manau, kad jis ypatingas talentas. Jis mane stebina nuo pat Kalėdų. Prieš tai aš taip pat jutau, kad jis turi talentą, bet po Kalėdų jis visiems "Man Utd" klube įrodė, kad taps pasaulinės klasės žaidėju.

"Šiame čempionate jam prireikė dviejų rungtynių, kad jis pradėtų žaisti pagrindinėje sudėtyje, bet jo pasirodymas į komandą įnešė daugiau entuziazmo, energingesnio puolimo. Ronaldo pavojingas ir ore, ir ant žemės, ir visose pozicijose. Mes turime žaisti puikiai, kad jį sustabdytumėme, tačiau mes tikime sėkme".

"Mes jau žaidėme prieš Zidaną ir Henry, o dabar mūsų laukia Figo, Ronaldo ir Deco",- tęsė patyręs gynėjas. "Jie yra puikūs žaidėjai ir mes būtinai turime juos saugoti".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos