G. Pique: turėjome sutriuškinti „Napoli“ ekipą © JumpStory nuotr.

Vakar „Barcelona“ ekipa po itin ilgos pertraukos vėl varžėsi Europos lygos turnyre.

Vis dėlto pirmasis blynas katalonams kiek prisvilo – aštuntfinalio seriją prieš „Napoli“ aikštės šeimininkai pradėjo lygiosiomis 1:1.

Po rungtynių „Barcos“ veteranas Gerardas Pique liejo apmaudą dėl iššvaistytų progų.

„Manęs neapleidžia jausmas, kad turėjome pasiekti lengvą pergalę – rezultatu 3:1, 4:1 ar 5:1.

Sukūrėme daugybę šansų, kai tuo tarpu varžovai – vos porą.

Jei taip pat žaisime ir atsakomajame mače bei išnaudosime progas, manau, kad tęsime pasirodymą šiame turnyre“, – sakė G. Pique.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...