G. Southgate'as pasakė, kodėl pasirinko tokius baudinių mušėjus © PA Wire/PA Images nuotr.

Italijos futbolininkai sekmadienį po 120 minučių kovos aikštėje laimėjo baudinių seriją 3:2 prieš Angliją, kai Europos čempionato finalo pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi rezultatu 1:1, rašo lrytas.lt

Italų vartininkas Gianluigu Donnarumma atlaikė du smūgius per 11 metrų baudinius, tarp jų ir paskutinį Anglijos žaidėjo Bukayo Sakos smūgį.

Po mačo šeimininkų treneris Garethas Southgate'as ragino neplakti serijos nelaimėlių.

„Esame labai nusivylę. Žaidėjai atidavė viską, ką tik galėjo. Antrame kėlinyje mes nesugebėjome išlaikyti kamuolį, tačiau tai ne kaltinimas. Su žaidėjais buvo absoliutus džiaugsmas dirbti, jie žengė toliau, nei kas iš mūsų tikėjosi.

Prašau tai pat nekaltinti B.Saka, kad jis nepelnė įvarčio. Tai priklausė nuo manęs. Aš nusprendžiau atsižvelgdamas į tai, kaip futbolininkai atrodė treniruotėse. Rinkausi aš, kas muš baudinius ir niekas kitas dėl to nekaltas“, - teigė G. Southgate'as.