Galingas pirmas kėlinys leido „Bayern“ ekipai pasiekti svarbią pergalę Vokietijoje © REUTERS nuotr.

Sekmadienį vykusiame Bundeslygos lyderių susirėmime Miuncheno „Bayern“ namuose rezultatu 3:0 sutriuškino Berlyno „Union“ futbolininkus.

Visi trys bavarų įvarčiai krito pirmame kėlinyje. 31 minutę savo komandą į priekį išvedė Ericas Maximas Choupo-Motingas, o 40 minutę persvarą padvigubino Kingsley Comanas. Trečiąjį šeimininkų įvartį pelnė po Thomaso Mullerio perdavimo pasižymėjęs Jamalas Musiala.

Antroje rungtynių pusėje „Bayern“ ir toliau turėjo kontrolę savo rankose, bei išsaugojo triuškinamą persvarą.

Juliano Nagelsmanno auklėtiniai rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, turėdami tiek pat taškų kiek laipteliu žemiau esanti Dortmundo „Borussia“. Tuo tarpu, „Union“ užima trečią vietą ir dabar nuo lyderių atsilieka trimis taškais.