Gargžduose – „Žalgirio“ pergalė © E. Žaldario nuotr.

Dar vienas „Optibet A lygos“ 20-ojo turo mačas įvyko Gargžduose, kur vietos komanda priėmė šalies čempionų išbandymą.

Antrame kėlinyje atakoje užtikrintai rungtyniavę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai rezultatu 4:1 (1:0) sutriuškino Gargždų „Bangą“.

Jau pačioje susitikimo pradžioje ekipos apsikeitė pavojingais momentais – Donato Kazlausko smūgį galva atrėmė Mantas Bertašius, o vos po kelių epizodų tas pats vartų sargas atliko ilgą perdavimą Karolio Laukžemio link, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo Edvinas Gertmonas.

Nors progų komandos beveik visą kėlinį nesusikūrė, tačiau svečiai sugebėjo rezultatą persverti į savo pusę, kai kėlinio pabaigoje po standartinės situacijos ir Mathiaso Oyewusi perdavimo taikliu smūgiu išsiskyrė D. Kazlauskas.

Antroji susitikimo pusė prasidėjo žaibišku vilniečių įvarčiu – 47-ąją minutę po Petaro Mamičiaus perdavimo į baudos aikštelę varžovų vartų sargą galva nuginklavo M. Oyewusi.

Praėjus 5 minutėms, žalgiriečiai suklydo prie savųjų vartų, visgi, Viliaus Piliukaičio šūvį sustabdė E. Gertmonas.

68-ąją minutę varžovų vartininką po nuostabaus D. Kazlausko perdavimo dar sykį nuginklavo M. Oyewusi, o 84-ąją minutę savo įvartį pelnė ir gargždiškiai – kamuolį prie varžovų vartų perėmė Ignas Venckus, pastarasis atidavė perdavimą Robertui Vėževičiui, o puolėjas rezultatą sušvelnino.

Tai nebuvo viskas: jau per pridėtą teisėjo laiką „Bangos“ baudos aikštelėje įvyko sumaištis, kur Oliverio Buffo netaiklų smūgį pataisė Romualdas Jansonas. Kamuolys nuo Goncalo Vieiros atsidūrė vartų tinkle.

Po pergalės „Optibet A lygos“ 20-ojo turo rungtynėse „Žalgiris“ atsilikimą nuo lyderio sumažino iki 3 taškų, jo kraityje – 46 taškai, tuo tarpu sutriuškinimą patyrusi „Banga“ su 19 taškų rikiuojasi septinta.