G.Arlauskio klubo duobkasiu tapo į varžovų vartus stojęs gynėjas (VIDEO)

Vėlų trečiadienio vakarą Bulgarijoje baigėsi dramatiškos ketvirtojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo atsakomosios rungtynės tarp vietos „Ludogorec“ ir Rumunijos čempiono Bukarešto „Steaua“. Paskutinę minutę pratęsimą išplėšę šeimininkai (1:0) triumfavo po neįtikėtinos baudinių serijos ir paliko lietuvį Giedrių Arlauskį už Čempionų lygos borto.

Pirmąją tarpusavio akistatą namuose „Steaua“ buvo laimėjusi rezultatu 1:0 ir prieš išvyką į Bulgariją buvo laikoma poros favorite. Viskas sėkmingai svečiams klostėsi iki pat paskutinės pagrindinio laiko minutės, kai nuostabų įvartį pelnė Wandersonas. Žaidėjas iš eigos vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartų „devyniukę“ ir lietuvis neturėjo jokių šansų (1:0). Tokia pagrindinio laiko baigtis reiškė vieną – pratęsimą.

Pratęsimas klostėsi atkakliai. Savų aistruolių aktyviai palaikomi šeimininkai turėjo iniciatyvą, kaip ir visų rungtynių metu atakavo daugiau, tuo tarpu „Steaua“ laukė galimybių kontratakuoti. Viena iš tokių atsirado 119-ąją minutę, kuomet vienas prieš vartininką atsidūręs žaidėjas buvo neleistinai sustabdytas, o vartininkui iš karto parodyta raudona kortelė.

Įdomiausia tai, jog keitimų „Ludogorec“ jau neturėjo ir vietą vartuose užėmė gynėjas. Po pražangos sekusį baudos smūgį rumunai iššvaistė bei komandoms teko atlikti 11 metrų baudinius. Čia sėkmingiau pasirodė šeimininkai, kurių gretose tikru didvyriu tapo C. Moti. Gynėjas, kurio tautybė yra rumunas, atrėmė du baudinius, o „Ludogorec“ triumfavo 6:5.

Lietuvis G. Arlauskis „Steaua“ vartus patikimai gynė visas rungtynes. Mūsų vartininkas buvo bene geriausias svečių futbolininkas, patikimai žaidęs visą mačo laiką ir atrėmęs devynis smūgius, kai tuo tarpu oponentui su smūgiu į vartų plotą teko tvarkytis vos kartą. Baudinių serijoje Giedrius atrėmė vieną smūgį bei dar kelis kartus atspėjo, kur bus mušama, deja, smūgiai buvo itin tikslūs. Sezoną „Steaua“ pratęs UEFA Europos lygoje.