G.Arlauskis buvo pakeistas dėl traumos, žiniasklaida kalba apie per aukštą lygį

Dvejos rungtynės, 135 minutės ir praleisti 8 įvarčiai – Giedrius Arlauskis viename svarbiausių karjeros etapų išgyvena tikrą košmarą. Pagrindinis Lietuvos vartininkas Ispanijoje sužaidė du mačus, bet abu pažymėti tragiškų rezultatų, kurie gerokai darko lietuvio šansus įsitvirtinti aukščiausiame lygyje.

Ispanų žiniasklaida po šių tragiškų rungtynių sudėjo akcentus: „Espanyol“ klimpsta nevilties liūne“, „Iškritimas – reali galimybė“, „Siaubingas pasirodymas“.

G.Arlauskis per 8 pirmąsias šių rungtynių minutes praleido du įvarčius, o antrajame kėlinyje vartus saugoti stojo kitas žaidėjas.

Po mačo „Espanyol“ paskelbė, kad 28 metų telšiškis jautė skausmus. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad futbolininkui dviejose vietose plyšo raumuo, todėl į aikštę grįš tik po 2-3 savaičių.

Futbolo specialistai ir užsienio žiniasklaida vieningai sutarė – „Espanyol“ gynyboje žaidė tragiškai, todėl toks ekipos sušaudymas – natūrali pasekmė. „Arla“ vadinamas lietuvis nebuvo itin kaltinamas dėl klaidų, nors sulaukė sirgalių kritikos, kurie tikėjosi geresnio debiuto.

„Jam nepasisekė debiutuoti. Po dviejų įvarčių jis buvo pakeistas, o trenerio pasitikėjimas dabar atrodė juokingas“, – rašė marca.com.

Tačiau Rumunijos portalas digisport.ro rašė, kad G.Arlauskis turėjo progą išvengti pažemnimimo.

„Jis bent iš dalies buvo kaltas dėl abiejų įvarčių“, – rašė digisport.ro.

„Lietuvis įrodė, kad ispaniškas futbolas jam – visa kepure per aukštas. Bent jau dabar“, – pridūrė rumunai.