G.Bale'as neatmeta galimybės vieną dieną sugrįžti į "Tottenham"

Rekordinis Madrido "Real" pirkinys Garethas Bale'as nėra įsitikinęs, kad karjerą baigs pastarajame klube, mat jis neatmeta galimybės vieną dieną sugrįžti į Londono "Tottenham".

2013 metų vasarą UEFA Čempionų  lygos nugalėtojai beveik už 100 milijonų eurų iš "Tottenham" prisiviliojo G.Bale'ą. Tačiau valas pripažįsta, kad "Spurs" ekipai jaučia didžiulią meilę ir galbūt kažkada dar apsivilks šios komandos marškinėlius.

"Aš niekada nepamiršiu nuostabių naktų per Europos turnyrus "White Hart Lane" stadione", - teigė krašto puolėjas. - Jos buvo nuostabios".

"Tottenham" visada bus mano širdyje. Tikiuosi, kad sirgaliai vis dar mane myli, nors aš ir palikau klubą. Myliu šiuos sirgalius ir niekas nežino, gal vieną dieną sugrįšiu į "Spurs", - pasakojo G.Bale'as.

Ir taip pat 25-erių metų futbolininkas pridūrė: "Tikiuosi, sirgaliai supranta mano sprendimą, nes Madrido "Real" yra didžiulis klubas ir atmesti jų pasiūlymą negalėjau."

Praėjusį sezoną G.Bale'as "baltųjų" gretose sužaidė 44 rungtynes ir pelnė 22 įvarčius. Valas buvo vienas pagrindinių žaidėjų, kurie padėjo iškovoti "Copa del Rey" ir Čempionų lygos trofėjus.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...