Geriausio žaidėjo prizus atsiemęs G.Arlauskis skirs dovaną Telšių vaikams

Į tėvynę prieš Kalėdas sugrįžęs geriausias 2014 metų Lietuvos futbolininkas Giedrius Arlauskis ne tik atsiemė asmeninius prizus, bet ir nepamiršo dovanų savo gimtojo miesto jauniesiems futbolininkams.

Įteikti LFF apdovanojimai

Lietuvos futbolo rinktinės ir Bukarešto „Steaua" vartininkas iš Rumunijos į Lietuvą grįžęs trumpoms atostogoms apsilankė Vilniuje. Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Julius Kvedaras ir generalinis direktorius Edvinas Eimontas vartininkui įteikė geriausio žaidėjo prizą bei papildomą dovaną  - „hummel" įsteigtą 4000 litų čekį sportiniam inventoriui įsigyti.

Iš Telšių kilęs G. Arlauskis jau anksčiau buvo nusprendęs šį čekį padovanoti jauniesiems žaidėjams iš gimtojo miesto. „Pamatęs man skirtą prizą ir iškart nutariau, kur jis turėtų keliauti. Padėti Telšių vaikams teko jau ne kartą, - sakė futbolininkas - Vaikams tai bus daug naudingiau nei man - jie galės pasirūpinti aprangomis ar kamuoliais. Tikrai malonu padėti savo miesto vaikų komandoms."

Atsiskleidė grįžęs į Rumuniją

Vartininkas šiuos metus pradėjo Kazanės „Rubin" (Rusija) komandoje, kurioje pastaruosius kelerius metus turėjo tenkintis atsarginio vaidmeniu. Tačiau persikėlęs į Rumuniją G. Arlauskis sužibėjo Bukarešto „Steaua" gretose.

Ši ekipa tik per žingsnį - po pralaimėtos lemiamos 11 metrų baudinių serijos - buvo nuo UEFA Čempionų lygos grupių etapo varžybų, o pastaruoju metu užtikrintai pirmauja Rumunijos čempionate. Įspūdingas G. Arlauskio žaidimas  netruko būti įvertintas geriausio Rumunijos čempionato vartininko prizu.

Lietuvos rinktinėje šį sezoną užtikrintu „pirmuoju numeriu" tapęs vartininkas dar reikšmingesnio pripažinimo sulaukė netrukus po savo 27-ojo gimtadienio. 50-ąjį kartą rengtuose Lietuvos futbolininko rinkimuose jis surinko daugiausiai futbolo specialistų ir aistruolių balsų.

„Prieš pusmetį buvau praktiškai bedarbis, buvo sunkus periodas. Nesitikėjau, kad pavyks taip greitai atgauti sportinę formą ir laimėti tokį prizą, - kalbėjo  G. Arlauskis. -  Tačiau savo darbu įrodžiau, kad viskas įmanoma. Labai malonu, kad žmonės įvertino darbą, atsidavimą Lietuvos rinktinei ir visam futbolui."

Per Šiaulius - į Rumuniją

G.Arlauskis futbolininko karjerą pradėjo Telšių „Masčio" komandoje, o 2005 m. persikėlė į Lietuvos futbolo aukščiausiame divizione rungtyniavusią „Šiaulių" ekipą. 2007 m. pabaigoje jauną vartininką kartu su broliu Davydu įsigijo Urzičenio „Unirea" klubas.

Su šia ekipa G. Arlauskis 2008-2009 m. sezone tapo Rumunijos čempionu, buvo išrinktas geriausiu vartininku ir rungtyniavo UEFA Čempionų lygoje. Vėliau, „Unirea" ekipai subyrant, lietuvį persiviliojo tuometinis Rusijos čempionas „Rubin" klubas.

Lietuvos nacionalinėje rinktinėje G. Arlauskis debiutavo 2008 metais ir iki šiol sužaidė 19 rungtynių.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...