G.Higuaino įvartis išvedė Argentiną į pasaulio čempionato pusfinalį (VIDEO)

Šeštadienį vakare paaiškėjo trečiasis pasaulio čempionato pusfinalio dalyvis. Nacionaliniame Brazilijos stadione vyko ketvirtfinalio susitikimas tarp Argentinos ir Belgijos rinktinių.


Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių Argentinos rinktinė pasiėmė iniciatyvą į savo rankas ir pačioje rungtynių pradžioje turėjo progų pasižymėti.

Vieną iš jų išnaudojo Gonzalo Higuainą, 8-ąją minutę po Vincento Kompany klaidos puikiu smūgiu pasiuntęs kamuolį į Thibaut Courtois vartus.

Po šio įvarčio daug kovos vyko aikštės viduryje, o ilgainiui Belgijos ekipa perėmė kamuolio kontrolę, tačiau situaciją kontroliavo argentiniečiai.

Jie turėjo ir daugiau progų pasižymėti. Kėlinio vidyrje į greitą kontrataką išbėgęs Angelis di Maria nesugebėjo apgauti V.Kompany ir jo smūgis buvo blokuotas, o prieš pertrauką Lionelio Messi baudos smūgis skriejo virš vartų.

Geriausią belgų progą pasižymėti turėjo Kevinas Mirallasas, tačiau jo galva po perdavimo iš kairiojo krašto smūgiuotas kamuolys į vartų plotą neskriejo, todėl vartininkui Sergio Romero nesukėlė problemų.

Antrajame rungtynių kėlinyje Belgija dar dažniau lankėsi varžovų aikštės pusėje, o Alejandro Sabellos auklėtiniai daug kontratakavo.

G.Higuainas turėjo dar vieną puikią progą pasižymėti, kai savo reidu išmaudė V.Kompany, tačiau jo smūgis nebuvo tikslus: kamuolys nuo skersinio išskriejo į užribį.

Marco Wilmotso treniruojama komanda artėjant rungtynėms prie pabaigos į varžvovų aikštės pusę siuntė vis daugiau aukštų perdavimų, kuriuos varžovų baudos aikštelės prieigose mėgindavo priimti Marouane'as Fellaini, Danielis Van Buytenas ar Romelu Lukaku, tačiau tokia taktika nebuvo pernelyg efektyvi ir argentiniečiams gintis nuo tokių atakų sekėsi neblogai.

Belgai mačo pabaigoje turėjo keletą neblogų progų pasižymėti, tačiau pasiaukojančiai žaidė argentiniečių gynėjai.

L.Messi prieš pat rungtynių pabaigą galėjo padvigubinti rezultatą, kai vienas išbėgo prieš T.Courtois, tačiau "Chelsea" vartininkas atrėmė Argentinos rinktinės kapitono smūgį.

Visgi, A.Sabella kartu su savo auklėtiniais šventė pergalę ir patekimą į pasaulio čempionato pusfinalį, kuriame Argentinos varžovas paaiškės vėlesniame mače tarp Olandijos ir Kosta Rikos vienuolikių.

Argentina 1 - 0 Belgija

8' [1 - 0] G.Higuain


Startinės komandų sudėtys:

Argentina: Romero, Zabaleta, Demichelis, Garay, Basanta, Biglia, Mascherano, Di Maria, Lavezzi, Messi, Higuain.

Belgija: Courtois, Alderweireld, Van Buyten, Kompany, Vertonghen, Witsel, Fellaini, De Bruyne, Mirallas, Hazard, Origi

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...