Ginčai dėl įvarčio Liverpulyje tęsiasi © Eurofootball.lt
Toliau tęsiasi ginčai dėl kontroversiško įvarčio Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse tarp "%c00045" ir "%c00042" - ketvirtą mačo minutę L.Garcia smūgį skriejantį į vartus atmušė W.Gallas, bet teisėjas nusprendė įskaityti įvartį, kuris tapo lemiamu šioje poroje sprendžiant komandą gavusią kelialapį į finalą.

Rungtynėse teisėjavęs šoninis arbitras iš Slovakijos Romanas Slysko yra įsitikinęs, kad įvartis buvo, tuo tarpu "Chelsea" vartininkas Petras Cechas jam nepritaria, o naują posūkį šioje istorijoje padarė anglų Sky Sports televizija.


BBC nuotr.
"Aš šimtu procentų įsitikinęs, kad tai buvo įvartis. Tikiu, kad mano sprendimas buvo teisingas. Šią situaciją mačiau aiškiai, nes buvau atsidūręs geroje pozicijoje.", - cituoja Slysko dienraštis "Evening Standard".

"Šoninis teisėjas stovėjo tokioje vietoje, iš kurios jis negalėjo matyti kamuolio, nes W.Gallas jį užstojo savo kūnu.", - kalbėdamas čekų žurnalistamas prieštaravo Cechas - "Buvau nustebęs, kad teisėjai nusprendė įvartį įskaityti jo nematydamas. Paklausiau šoninio arbitro, kaip jis galėjo būti įsitikinęs, jog ten buvo įvartis."

Trečiadienį Sky Sports televizija nusprendė atlikti eksperimentą, ir techniniai ekspertai padarė keletą skaitmeninių nuotraukų (vieną iš jų matote čia), kurios atrodo paremia nuomonę, jog W.Gallas spėjo kamuolį išmušti laiku.

Nors ginčai dėl šio svarbaus įvarčio dar tęsis ir turbūt niekada ir nebus sutariama, negalima pamiršti, jog kiek anksčiau tame epizode susidūrus M.Barošui ir P.Cechui į "Chelsea" vartus galėjo būti skirtas 11 metrų baudinys. Tačiau ir čia abiejų epizodo dalyvių nuomonės išsiskyrė.

"Aš tik užėmiau tą poziciją. Milanas (Barošas) pamušė kamuolį į priekį ir tada šoko į mane. Mano nuomone, 11 metrų baudinys neturėjo būti skirtas.", - teigė P.Cechas.

Visgi jo komandos draugas Čekijos rinktinėje M.Barošas apie šį epizodą turi susidaręs kitokią nuomonę: "Tai turėjo būti bent jau 11 metrų baudinys. Jis skriejo į mane, ir manau netgi nelietė kamuolio. Bet tai dabar jau nebesvarbu."