"Granitas" atsisveikino su legionieriais ir pasipildė šalies talentais

Per beveik mėnesį nuo oficialių Lietuvos futbolo A lygos čempionato varžybų trukusią pertrauką "Klaipėdos granito" ekipoje įvyko permainų: vieni žaidėjai įsiliejo į ekipą, kiti - atsisveikino su klubu. Granitiečių gretose neliko penkių legionierių, tačiau ekipą papildė jauni ir perspektyvūs futbolininkai. Komandą dar planuoja papildyti keli talentingi lietuvaičiai.

Prieš tris savaites jau rašėme, kad draugišku sutarimu ekipą paliko japonas Hajato Vakino (Hayato Wakino), gruzinas Georgas Alaverdašvilis (George Alaverdashvili) ir Tomas Tamošauskas. Taip pat buvo nuspręsta atsisveikinti ir su Gadžiu Adžijevu (Gadži Adžijev), Robertu Vulpe (Robert Vulpe), Tamazu Chargeišviliu (Tamazi Chargeishvili) bei vartininku Pauliumi Pociumi.

Taip pat Klaipėdos "Atlantas" nusprendė susigrąžinti (buvo paskolintas) puikiai paskutinėje dvikovoje su Vilniaus "Žalgiriu" sužaidusį Zigmantą Jesipovą.

Klubas sudarė sutartis su dviem naujais žaidėjais - vartininku Luku Lidakevičiumi ir saugu Arnu Ryboku.   

"Ne kartą esu sakęs: jei ekipoje žaidžia legionieriai, tai jie turi būti visa galva geresni už lietuvaičius. Komandą palikę legionieriai nepateisino mūsų lūkesčių, tad nusprendėme, kad geriau mūsų gretose bus daugiau perspektyvių klaipėdiečių ar kitų mūsų šalies miestų atstovų. Komandą artimiausiu metu papildys dar keli žaidėjai", - sakė "Klaipėdos granito" treneris Robertas Poškus.

- Turime būrį Klaipėdos futbolininkų, bandysime ir juos labiau įtraukti į žaidimą. Pagrindinėje komandoje dvikovoje su "Trakais" jėgas jau išbandė du septyniolikmečiai Aurimas Jurgelevičius ir Vilius Grigaitis. Mūsų tikslas - suburti gerą, draugišką kolektyvą, kad kiekvienose rungtynėse iš visų jėgų būtų kovojama dėl pergalių. Norime, kad žaidėjai degtų noru žaisti futbolą ir savo sirgaliams demonstruotų gražų žaidimą", - aiškino R. Poškus.

Kol kas "Klaipėdos granitas" po 19 rungtynių su 22 taškais (5 pergalės, 7 lygiosios) tarp dešimties Lietuvos futbolo A lygos ekipų užima aštuntą vietą. Nuo šeštą vietą užimančio daugkartinio šalies čempiono ir pernykščio prizininko Panevėžio "Ekrano" klaipėdiečius skiria vos viena pergalė.

Įdomu tai, kad "Klaipėdos granitas" šį sezoną Lietuvos futbolo A lygos čempionate vienintelis sugebėjo įveikti (2:1) pernykštį čempioną - Vilniaus "Žalgirį".

Artimiausias Lietuvos futbolo A lygos rungtynes granitiečiai žais tik liepos 28 dieną (pirmadienį) 19 val. su kita uostamiesčio komanda - "Atlantu". Dvikova vyks Klaipėdos centriniame stadione.

klaipedos-granitas.lt

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė