Greitą įvartį praleidęs „Napoli“ sutriuškino  „Legia“ klubą © REUTERS nuotr.

„Napoli“ rungtynių pabaigoje įmušė tris įvarčius ir sutriuškino Varšuvos „Legia“ futbolininkus rezultatu 4-1.

Italų klubas paragavo „šalto dušo“ po to kai, šeimininkus 10 minutę į priekį išvedė Mahir Emreli.

Rezultatas tokiu išsilaikė iki pat pirmo kėlinio pabaigos, o tai be jokios abejonės užvedė aistringus lenkų klubo fanus.

Deja, fanų džiaugsmas truko neilgai, nes 53 minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Piotras Zielinskis.

Lygus rezultatas laikėsi kiek ilgiau nei 20 minučių, tačiau rungtynių favoritai „Napoli“ pelnė 3 įvarčius ir sužlugė visas priešininkų viltis.

75 minutę 11 metrų baudinį realizavo Dries Mertens, o už trijų minučių pasižymėjo ir Hirvingas Lozano.

Rezultatą nepadoriu pavertė po keitimo pasirodęs ir galutinį „vinį į varžovų karstą“ kalęs Adamas Ouna.

„Real Sociedad” 1-1 „Sturm Graz”

„Olympiakos“ 1-2 „Eintracht Frankfurt“

„Monaco“ 0-0  „PSV“

„Lyon“ 3-0  „Sparta Prague“

„Genk“ 2-2 „West Ham“

„Galatasaray“ 1-1 „Lokomotiv Moscow“

„Brondby“ 1-1 „Rangers