H. Kane'o sugrįžimas pažymėtas "Tottenham" nesėkme Bernlyje, "Leicester" vėl pralaimėjo

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi 27-ojo turo kovos.

Puikią sportinę formą įgavęs "Burnley" namuose priėmė Londono "Tottenham". "Spurs" nuo skaudžios nesėkmės neišgelbėjo ir po traumos į aikštę grįžęs Harry Kane'as – šeimininkai po permainingos kovos šventė pergalę rezultatu 2:1.

Pirmajame kėlinyje komandos pernelyg daug progų pasižymėtu neturėjo, todėl švieslentėje po pirmųjų 45 minučių degė nulinis rezultatas.

57-ąją minutę "Burnley" sudavė pirmąjį smūgį svečiams iš Londono – po kampinio Hugo Llorisą smūgiu galva nuginklavo Chrisas Woodas.

Visgi 65-ąją minutę "Tottenham" grįžo į kovą dėl pergalės, kai po greitai išmesto kamuolio Harry Kane'as pabėgo nuo varžovų ir išlygino rezultatą.

"Tottenham" bandė surengti šturmą, tačiau jis baigėsi dar vienu praleistu įvarčiu – 83-ąją minutę po klastingo perdavimo baudos aikštelėje pergalingą įvartį į svečių vartus pasiuntė Ashley Barnesas.

Mauricio Pochettino treniruojamai komandai tai buvo itin skaudi nesėkmė – lyderiai nuo jų gali pabėgti iki 8 taškų. "Spurs" buvo iškovojęs keturias pergales iš eilės.

Savo ruožtu per paskutines septynias dvikovas nė kartą varžovams nenusileidęs "Burnley" kyla į 13-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse "Newcastle" pranoko "Huddersfield", o "Wolves" išplėšė lygiąsias prieš "Bournemouth".

Paskutinėje vakaro dvikovoje trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė "Leicester City". "Crystal Palace" varžovų tvirtovėje šventė pergalę rezultatu 4:1.

"Burnley" 2 - 1 "Tottenham"
57' [1 - 0] Ch. Wood
65' [1 - 1] H. Kane
83' [2 - 1] A. Barnes

"Newcastle" 2 - 0 "Huddersfield"
46' [1 - 0] S. Rondon
52' [2 - 0] A. Perez

"Bournemouth" 1 - 1 "Wolves"
14' [1 - 0] J. King (11 m. baudinys)
83' [1 - 1] R. Jimenez (11 m. baudinys)
85' J. King ("Bournemouth") nerealizavo 11 m. baudinio

"Leicester" 1 - 4 "Crystal Palace"
40' [0 - 1] M. Batshuayi
64' [1 - 1] J. Evans
70' [1 - 2] W. Zaha
81' [1 - 3] L. Milivojevic (11 m. baudinys)
90+3' [1 - 4] W. Zaha