H. Kane'o sugrįžimas pažymėtas "Tottenham" nesėkme Bernlyje, "Leicester" vėl pralaimėjo

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi 27-ojo turo kovos.

Puikią sportinę formą įgavęs "Burnley" namuose priėmė Londono "Tottenham". "Spurs" nuo skaudžios nesėkmės neišgelbėjo ir po traumos į aikštę grįžęs Harry Kane'as – šeimininkai po permainingos kovos šventė pergalę rezultatu 2:1.

Pirmajame kėlinyje komandos pernelyg daug progų pasižymėtu neturėjo, todėl švieslentėje po pirmųjų 45 minučių degė nulinis rezultatas.

57-ąją minutę "Burnley" sudavė pirmąjį smūgį svečiams iš Londono – po kampinio Hugo Llorisą smūgiu galva nuginklavo Chrisas Woodas.

Visgi 65-ąją minutę "Tottenham" grįžo į kovą dėl pergalės, kai po greitai išmesto kamuolio Harry Kane'as pabėgo nuo varžovų ir išlygino rezultatą.

"Tottenham" bandė surengti šturmą, tačiau jis baigėsi dar vienu praleistu įvarčiu – 83-ąją minutę po klastingo perdavimo baudos aikštelėje pergalingą įvartį į svečių vartus pasiuntė Ashley Barnesas.

Mauricio Pochettino treniruojamai komandai tai buvo itin skaudi nesėkmė – lyderiai nuo jų gali pabėgti iki 8 taškų. "Spurs" buvo iškovojęs keturias pergales iš eilės.

Savo ruožtu per paskutines septynias dvikovas nė kartą varžovams nenusileidęs "Burnley" kyla į 13-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse "Newcastle" pranoko "Huddersfield", o "Wolves" išplėšė lygiąsias prieš "Bournemouth".

Paskutinėje vakaro dvikovoje trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė "Leicester City". "Crystal Palace" varžovų tvirtovėje šventė pergalę rezultatu 4:1.

"Burnley" 2 - 1 "Tottenham"
57' [1 - 0] Ch. Wood
65' [1 - 1] H. Kane
83' [2 - 1] A. Barnes

"Newcastle" 2 - 0 "Huddersfield"
46' [1 - 0] S. Rondon
52' [2 - 0] A. Perez

"Bournemouth" 1 - 1 "Wolves"
14' [1 - 0] J. King (11 m. baudinys)
83' [1 - 1] R. Jimenez (11 m. baudinys)
85' J. King ("Bournemouth") nerealizavo 11 m. baudinio

"Leicester" 1 - 4 "Crystal Palace"
40' [0 - 1] M. Batshuayi
64' [1 - 1] J. Evans
70' [1 - 2] W. Zaha
81' [1 - 3] L. Milivojevic (11 m. baudinys)
90+3' [1 - 4] W. Zaha

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • forza juve

kai man city ar liverpool pralos kokie grybam irgi taip paprastai ramiai rasykit straipsni kaip eilini ivyki

• -1
  • 1983

mu tik didesnis stimulas sumumindyt mu, ir artet link cempionu

• -1
  • manuntd

Nu mums Tai dar didesnis stimulas ryt sumindyt livery oldtraforde ir tylei artet link 3 vietos 😀

• +8
  • herkus_mantas

Kai komanda nieko neperka, o zaidejai traumuojasi ir gryzta nebe tokios formos, nieko keisto kad Tote link sezono finiso ims praradinet taskus ir speju dar ne viena praras ..

• +8
  • Vava
    Spurs

Sudieties sprendimai tai kaip visada kaip iš kosmoso 😀 foyth ka jis iš vis vyrų futbole veikia ? šiame sezone jau 4 pendeliai grynai dėl jo vaikiškų klaidų ir dar minimum 4 golai kai baudos aikšteleje savo žmonių nesugaudo. Apie juokingas klaidas lygiose vietose jau nekalbu. O Aurier tai nemačiau dar solidžiųų rungtynių. Gal treneris jau laidoja premier ir viską i UCL meta negali žinoti. Bet po šiiandien tai tikrai laidojam epl gal ir gerai. Dar vienas įdomus aspektas Kane +Lorente aikštėje reikia įvarčio visi kampiniai įžaidžiami perdavimai tik pažeme į baudos aikštelę... Golai po kampinių tau jau visus fanus varo į neviltį nu toks įspūdis kaip vaikam reikia pirštu roddyti kuris tavo žmogus ir kaip jį atsitverti iš vartininko aikštelės laisvi muša. Ką kovojam su MU ir chealse dėl ketverto. Lengvos varžybos jau baigėsi..

• Visiskai

Nenustebino rezultatas kai pamaciau startine sudeti. Ta prasme kur protas leist ta Foyth i aikste nuo pirmu minuciu, jis jau tapo keiksmazodziu si sezona vos ne, kovota buvo pries komanda, kuri jei butu pralaimejus jau jaustu relegation komandu kvepavima i nugara tad su tokiais visada pavojinga . Zaista po pertaukos tai ta gera Spurs forma irgi kazkiek nusimuse kas siandien puikiai matesi, gaila, bet vos atsiranda kazkokiu iliuziju, kad gali grizti i kova del Premier, nes Liverpool turetu droppinti vistiek su MU, tai Spurs patys sau pasikisa pagalius i ratus, bent jau uzdarom tas viltis dabar galutinai ir galima koncentruotis i 3 vietos islaikyma ir Cempionu yga.

• +4
  • grytb

nors karta si sezona nepasiseke pagaliau, bet prie 2-1 galvojau kad vistiek istemps kazkas pagrius , atsoks kamuolys, vartininkas nesugaus ar pn nu kazkokia sekme vel aplankys tote ir bent taska pasiims, bet be jokiu fokusu.