"Hamburg" tapo Vokietijos čempionato lyderiu © Eurofootball.lt
Po gan ilgos petraukos penktadieį vėl tęsėsi Vokietijos "Bundesliga" čempionato kovos. Vienintelėse dienos rungtynėse, "Hamburg" klubas namuose 1-0 įveikė šalies čempionus Miuncheno "Bayern" futbolininkus.

"%c00024" 1 - 0 Miuncheno "%c00001"
44' [1 - 0] Mladen Petric

Jau antrają minutę svečiai galėjo pasižymėti, tačiau saugas Bastianas Schweinsteigeris nepasinaudojo tiksliu komandos draugos perdavimu ir jo smūgis buvo netikslus.

Netrukus pavojinga ataka atsakė ir "Hamburg" - Piotras Trochowskis stipriai smūgiavo į vartus ir kamuolys atsimušė į "Bayern" vartų skersinį.

28 minutę krito ir pirmasis įvartis, tiesa jis nebuvo įskaitytas, mat mačo teisėjas epizode įžvelgė Luca Toni pražangą prieš vieną iš šeimininkų žaidėjų.

Įvartis pirmoje rungtynių pusėje vis dėlto buvo įmuštas, bet į svečių vartus - Davidas Jarolimas smūgiavo į Michaelio Rensingo ginamus vartus, vartininkas smūgį atlaikė, tačiau kamuolys atšoko tiesiai Mladenui Petričiui ir šis smūgiu galva pelnė įvartį.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo "Hamburg" atakomis, bet nei M.Petričiui, nei Guerrero pasižymėti nepavyko. Netrukus įvartį galėjo pelnyti ir "Bayern", bet Miroslavo Klose smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė vartininkas Frankas Rostas.

69 minutę idealų šansą vel turėjo "Bayern", tačiau Luca Toni nepasinaudojo puikiu perdavimu ir nesugebėjo nukreipti tiksliai kamuolio į "Hamburg" ekipos vartus.

Iki finalinio teisėjo švilpuko rezultatas nepakito ir "Hamburg" šventė pergalę, kuri jiems leido bent jau laikinai tapti vienvaldžiais lygos lyderiais.