"Hearts" ir "Rangers" toliau barsto taškus © Eurofootball.lt
Ketverios rungtynės šeštadienį sužaistos Škotijos "Premier" lygoje. Po dar du taškus prarado namuose lygiosiomis sužaidę neramumų sukrėstas Edinburgo "Hearts" ir Glazgo "Rangers", taikiai 1-1 baigėsi ir dar vienas susitikimas, o "Falkirk" savo aikštėje sutrypė autsaiderį "Dundee Utd".

Prieš savaitgalio mačą antrą poziciją užimantį "Hearts" sukrėtė neramumai - manoma, kad nepasitenkinę Vladimiro Romanovo grasinimu parduoti žaidėjus, jei jie nelaimės prieš "Dunfermline", klubo kapitonas Stevenas Pressley kartu su komandos draugais Craigu Gordonu ir Paulu Hartley išreiškė savo nuomonę, ir nors buvo tikimasi, kad jie visi trys gali dėl to aikštėje nepasirodyti, taip neatsitiko.

Kartu su trimis škotais ir kitais ekipos draugais į aikštę nuo rungtynių pradžios laikinasis treneris Eduardas Malofejevas išleido lietuvius Deividą Česnauskį bei Andrių Veličką, ir puikią formą demonstruojantis pastarasis 12 minutę išvedė Edinburgo komandą į priekį, kai gavęs P.Hartley perduotą kamuolį smūgiu iš arti nuginklavo varžovų vartininką.

Tačiau trečią antro kėlinio minutę po Stepheno Simmonso perdavimo galva Jimas Hamiltonas rezultatą išlygino, ir nei aikštėje po keitimo 52 minutę pasirodęs Edgaras Jankauskas, nei kiti "Hearts" žaidėjai nepaisant varžovų spaudimo pergalės iškovoti nesugebėjo. D.Česnauskis žaidė iki 77 minutės, o Saulius Mikoliūnas ir Malius Žaliūkas liko tarp atsarginių.

Toliau neužtikrintai rungtyniauja ir trečioje vietoje esantis "Rangers", kuris namuose taip pat pirmavo prieš "Motherwell" po Kriso Boydo įvarčio 36 minutę, bet po pertraukos rezultatą išlygino ir tašką svečiams padėjo iškovoti Brianas Kerras. Dar vienas mačas tarp "St. Mirren" ir "Inverness" taip pat baigėsi rezultatu 1-1, o "Falkirk" ekipa, kuriai "hat-tricką" pelnė Anthony Stokesas, nušlavė į paskutinę vietą nukritusį "Dundee Utd".

Sekmadienį galimybę sunkiose rungtynėse išvykoje prieš "Kilmarnock" pranašumą prieš persekiotojus dar labiau padidinti bandys lyderis Glazgo "Celtic", o pirmadienį susitiks 6-7 besidalinantys "Aberdeen" ir Edinburgo "Hibernian".

Šeštadienio 12 turo rungtynių rezultatai

"%c00259" 5 - 1 "%c00226"
2` [1 - 0] Russel Latapy
39` [2 - 0] Anthony Stokes
48` [3 - 0] Anthony Stokes
69` [3 - 1] Colin Samuel
75` [4 - 1] Marc Twaddle
89` [5 - 1] Anthony Stokes (11m.)

66' Noel Hunt ("Dundee Utd") pašalintas iš aikštės

"%c00219" 1 - 1 "%c00151"
12` [1 - 0] Andrius Velička
48` [1 - 1] Jim Hamilton

"%c00121" 1 - 1 "%c00230"
36` [1 - 0] Kris Boyd
51` [1 - 1] Brian Kerr

"%c00298" 1 - 1 "%c00227"
34` [0 - 1] Craig Dargo
65` [1 - 1] John Sutton