"Hearts" išvykoje sužaidė lygiosiomis su "Dunfermline" © Eurofootball.lt
Be Sauliaus Mikoliūno rungtyniavęs Edinburgo "Hearts" šeštadienį 28-ojo Škotijos "Premier" lygos turo rungtynėse išvykoje nesugebėjo įveikti "Dunfermline" ekipos ir lieka penktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Trečiadienį labai kontroversiškame ir nervingame susitikime "Hearts" paskutinę minutę nusileido lyderiui "Rangers" ir ne tik atitolo nuo trečioje vietoje esančio "Hibernian", bet dar bent dvejoms rungtynėms prarado vieną savo lyderių Saulių Mikoliūną, diskvalifikuotą už dvi raudonas korteles.

Mikoliūno vietą dešiniame krašte užėmė %p02492, ir mačo pradžioje po jo puikaus reido ir perdavimo nedaug iki įvarčio trūko Denisui Wynessui, bet jo smūgis skriejo šalia vartų.

Tačiau vėliau svečiai atidavė iniciatyvą varžovams ir už išlaikytą nulinį rezultatą turėjo dėkoti vartininkui Craigui Gordonui, atsimušusiam nuo pavojingų šeimininkų išpuolių. Visgi vartų sargas nebegalėjo padėti komandai 33 minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Scottas Wilsonas.

Kėlinio pabaigoje teisėjas Charlie Richmondas priimė labai keistą sprendimą - Hristovui pargriovus Česnauskį buvo skirtas baudos smūgis, tačiau arbitras parodė lietuviui geltoną kortelę neva už simuliavimą ir atidavė kamuolį "Hearts".

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai taip kaip vyko pirmasis, ir aikštės šeimininkai žaidė sėkmingiau. Nepaisant to, svečiams pavyko išlyginti rezultatą, kai 62 minutę įvarčio autorius Wilsonas baudos aikštelėje pargriovė Lee Millerį, ir 11 metrų baudinį realizavo Paulas Hartley.

Vėliau abi ekipos bandė išplėšti pergalę ir apsikeitė pavojingomis progomis, tačiau rungtynės visgi baigėsi "Hearts" nenaudingomis lygiosiomis. D.Česnauskis žaidė visą susitikimą, o %p03189 stebėjo mačą nuo atsarginių klubo.

Po šių lygiųjų Edinburgo klubas jau trimis taškais atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančio "Aberdeen", kuris minimalia persvara įveikė "Kilmarnock". Du taškus prarado lygos lyderis "Rangers", namuose po paskutinę minutę praleisto įvarčio sužaidęs lygiosiomis su "Inverness".

Kitose rungtynėse "Motherwell" rezultatu 2-0 įveikė "Dundee United", tuo tarpu absoliutus autsaideris "Livingston" laimėjo prieš "Dundee". Sekmadienį centrinėse turo rungtynėse susitiks "Hibernian" ir "Celtic" klubai.