"Hertha" ekipos pergalė Vokietijoje © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate penktadienį vyko vienerios 29-tojo turo rungtynės, kuriuose pergalę minimaliu rezultatu šventė Berlyno "Hertha" ekipa.

"%c00368" 0 - 1 Berlyno "%c00105"
41' [0 - 1] Patrick Ebert

Į priekį svečiai išsiveržė 41 mačo minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo komandos saugas Patrickas Ebertas. "Hoffenheim" realiausią šansą įmušti turėjo 77 minutę, bet Boubacar Sanogo smūgis pataikė į skersinį.

Per likusį laiką nė vienai iš komandų pasižymėti nepavyko, tad finalinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią "Hertha" pergalę 1-0.

Po šio laimėjimo Berlyno klubas turnyrinėje lentelėje bent jau laikinai pakilo į antrają vietą, tuo tarpu "Hoffenheim" liko devintoja. Įdomu tai, jog "Hoffenheim" nepatyrė pergalės džiaugsmo jau vienulikoje mačų iš eilės.