„Hull City“ svarsto kaip prasmukti į „Premier“ lygą be atkrintamųjų finalo © PA nuotr.

„Hull City“, kaip ir kitos dvi komandos, kovojančios dėl bilieto į „Premier“ lygą, pateko į beprecedentę situaciją.

Po šnipinėjimo skandalo „Southampton“ klubas buvo išmestas iš „Championship“ atkrintamųjų finalo dėl patekimo į aukščiausią Anglijos divizioną.

Antradienį buvo priimtas sprendimas, tad likus keturiom dienom iki finalo pasikeitė „Hull City“ varžovas, kuris nuo šiol yra „Middlesbrough“, prieš tai nusileidęs „šventiesiems“.

Dėl šios situacijos nepatenkinti „Hull City“ vadovai tariasi su teisininkais. Jie svarsto kreiptis į Anglijos futbolo lygą (EFL), galbūt net ir po finalo.

„Tigrai“ turi vos tris dienas pasiruošti vienam svarbiausių pastarojo dešimtmečio klubo mačui.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • Denisas (IP: 75d7e0be5)
    The 424 (IP: f2e440c54)

    O ką jiem keičia ar žaisti prieš Southemptoną ar Midlsbrou? Ar nespėjo šitie pašnipinėti savo priešininkų? :)

    Gal dėl to, jog tai skirtinga komanda ir reikalingas skirtingas pasiruošimas? Nemanai?

    • 5
  • DonatasV (IP: 058f676b6)

    O aš tai pasakysiu taip, kad situacija visiems vienoda, nes Middlesbrough ir sužinojo kad žais tik dabar. Jie ir neturi laiko pasiruošti ir pan. Tiksliau jų sitacija, net dar blogesnė dėl pasiruošimo, nes po iškritimo jie jau buvo nusiteikę, kad sezonas baigtas. Ten jau apie ateinantį sezoną buvo galvojama, žaidėjai apie atostogas, gal net ir treniruotįs nebevyko po gegužės 12, bet niekas negalvojo apie pasiruošimą finalui.

    • 2
  • asdkasdka (IP: c31808e5a)

    Kaip ir yra logika, bet arba tegul prašo žaisti prieš Southempton'ą arba tegul rašo apeliaciją prieš rungtynes prieš Middl.. Nes kai sužais, tai taip dviprasmiškai, jeigu laimės, tai jiems tiks, o jeigu praloš - tai apeliacija..

    • 1
  • The 424 (IP: f2e440c54)

    O ką jiem keičia ar žaisti prieš Southemptoną ar Midlsbrou? Ar nespėjo šitie pašnipinėti savo priešininkų? :)

    • 0
  • DonatasV (IP: 058f676b6)

    O aš tai pasakysiu taip, kad situacija visiems vienoda, nes Middlesbrough ir sužinojo kad žais tik dabar. Jie ir neturi laiko pasiruošti ir pan. Tiksliau jų sitacija, net dar blogesnė dėl pasiruošimo, nes po iškritimo jie jau buvo nusiteikę, kad sezonas baigtas. Ten jau apie ateinantį sezoną buvo galvojama, žaidėjai apie atostogas, gal net ir treniruotįs nebevyko po gegužės 12, bet niekas negalvojo apie pasiruošimą finalui.

    • 2
  • asdkasdka (IP: c31808e5a)

    Kaip ir yra logika, bet arba tegul prašo žaisti prieš Southempton'ą arba tegul rašo apeliaciją prieš rungtynes prieš Middl.. Nes kai sužais, tai taip dviprasmiškai, jeigu laimės, tai jiems tiks, o jeigu praloš - tai apeliacija..

    • 1
  • Denisas (IP: 75d7e0be5)
    The 424 (IP: f2e440c54)

    O ką jiem keičia ar žaisti prieš Southemptoną ar Midlsbrou? Ar nespėjo šitie pašnipinėti savo priešininkų? :)

    Gal dėl to, jog tai skirtinga komanda ir reikalingas skirtingas pasiruošimas? Nemanai?

    • 5
  • The 424 (IP: f2e440c54)

    O ką jiem keičia ar žaisti prieš Southemptoną ar Midlsbrou? Ar nespėjo šitie pašnipinėti savo priešininkų? :)

    • 0
  • The 424 (IP: f2e440c54)

    O ką jiem keičia ar žaisti prieš Southemptoną ar Midlsbrou? Ar nespėjo šitie pašnipinėti savo priešininkų? :)

    • 0
  • Denisas (IP: 75d7e0be5)
    The 424 (IP: f2e440c54)

    O ką jiem keičia ar žaisti prieš Southemptoną ar Midlsbrou? Ar nespėjo šitie pašnipinėti savo priešininkų? :)

    Gal dėl to, jog tai skirtinga komanda ir reikalingas skirtingas pasiruošimas? Nemanai?

    • 5
  • asdkasdka (IP: c31808e5a)

    Kaip ir yra logika, bet arba tegul prašo žaisti prieš Southempton'ą arba tegul rašo apeliaciją prieš rungtynes prieš Middl.. Nes kai sužais, tai taip dviprasmiškai, jeigu laimės, tai jiems tiks, o jeigu praloš - tai apeliacija..

    • 1
  • DonatasV (IP: 058f676b6)

    O aš tai pasakysiu taip, kad situacija visiems vienoda, nes Middlesbrough ir sužinojo kad žais tik dabar. Jie ir neturi laiko pasiruošti ir pan. Tiksliau jų sitacija, net dar blogesnė dėl pasiruošimo, nes po iškritimo jie jau buvo nusiteikę, kad sezonas baigtas. Ten jau apie ateinantį sezoną buvo galvojama, žaidėjai apie atostogas, gal net ir treniruotįs nebevyko po gegužės 12, bet niekas negalvojo apie pasiruošimą finalui.

    • 2