Į aikštę išbėgęs sirgalius Rusijoje gavo 15 parų už grotų

Išbėgantys į futbolo aikštę sirgaliai – ne naujiena. Už tokius poelgius dažniausiai skiriamos baudos, aistruoliams tam tikrą laiką draudžiama įžengti į stadionus. Tačiau Rusijoje galioja savosios taisyklės – per 2020 metų Europos futbolo čempionato atrankos rungtynes tarp Rusijos ir San Marino aikštėje pasirodęs sirgalius dabar priverstas sėdėti 15 parų kameroje ir dvejus metus negalės įžengti į jokį šalies stadioną, rašo lrytas.lt.

Per birželio 8-ąją vykusį mačą Saranske, Tulos gyventojas 36-erių Stepanas Kuzminas nutarė pats pabėgioti stadiono veja, tačiau už šį poelgį Oktiabrsko rajono teismas jam skyrė 15 parų administracinio arešto. Be to, teismas uždraudė jam dvejus metus lankytis stadionuose.

Teismas savo sprendimą paskelbė birželio 11-ąją, nes mačas vyko šeštadienį, o tik pirmadienį buvo pateikti visi dokumentai, liudijantys apie vyro grubų sirgaliaus taisyklių pažeidimą.

Tyrimo metu nustatyta, kad antrame kėlinyje S.Kuzminas išbėgo į aikštę, „daug kartų kritinėjo ir galėjo susidurti su aikštėje buvusiais rinktinių futbolininkais. Tokiu būdu jis kėlė grėsmę žaidėjų sveikatai ir saugumui“.

Tikinama, kad tik darbuotojų dėka neįvyko sunkesnio nusikaltimo, nes jie suėmė „bėgiką“. Pats S.Kuzminas pripažino savo kaltę ir sutiko su bausme.

Mačas tarp Rusijos ir San Marino baigėsi rekordiniu rezultatu – 9:0 laimėjo Rusijos atstovai. Tai buvo pati įspūdingiausia rusų ekipos pergalė per visą jos istoriją.

Antradienį Saranske rusai sužaidė dar vieną dvikovą, o jų varžovais buvo Kipro atstovai. Šeimininkai laimėjo 1:0, naujų „bėgikų“ aikštėje nepasirodė.

<iframe width="500" height="300" src="https://www.youtube.com/embed/oRix0u1Ht_E" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

lrytas.lt